Слідкуйте за нами:
Розділи новин
 • Нові публікації
 • Коментують
 • 10 публікацій, які необхідно прочитати кожному чоловікові
  Кажуть, що сьогодні мало справжніх чоловіків... А я кажу тобі - будь…
 • ЦЕРКОВНІ ЧАСИ НА СВЯТУ ПАСХУ
  Читаються весь Світлий тиждень замість ранішніх і вечірніх молитов. …
 • Воскресіння Христове
  Воскресіння Ісуса Христа: хроніка подій Про Свято Воскресіння…
 • Пасхальне послання 2022 року Божого
  Христос воскрес! Які, здавалося б, прості ці слова, але яким…
 • Популярне
 • 10 публікацій, які необхідно прочитати кожному чоловікові
  Кажуть, що сьогодні мало справжніх чоловіків... А я кажу тобі - будь…
 • Опитування
  Коли Ти святкуєш Жіночий день?
  у Неділю жінок-мироносиць
  8 березня
  • Хмаринка теґів
  • Календар
  • Архів
  «    Травень 2022    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
   
  Травень 2022 (1)
  Квітень 2022 (5)
  Січень 2022 (6)
  Грудень 2021 (4)
  Листопад 2021 (3)
  Жовтень 2021 (4)

  Знайшли помилку?

  Виділіть слова з помилкою і натисніть Ctrl + Enter

  Про шкоду порнографії для сім'ї

  Порнографія не створює бажання близькості, вона відчужує людей один від одного. Вона руйнує близькість в шлюбі. Порнографія штовхає на прояв сексуального насильства, в першу чергу, по відношенню до чоловіка...
  Звичка до еротичного і порнографічного має тенденцію гіпертрофувати статевий потяг, людина стає постійно сприйнятливою до збудження. Споживач порнографії, легкої або важкої, переносить свої сексуальні домагання на все, що зустрічає в житті, найбільш тяжкі випадки, коли до цього залучаються сім'ї, і не лише дружини.
  Напхана порнографією людина еротизує свою емоційну прихильність до дітей. І як результат, тати сексуально переслідують своїх дітей.  1. Чи одружена людина чи ні, він знаходиться в небезпеці передачі інфекції порнографії в його поточний або майбутній шлюб. Всупереч тому, в що деякі хотіли б змусити нас повірити, сексуально зухвалі матеріали НЕ покращують секс між чоловіком і дружиною. Порнографія створює нереалістичні уявлення про частоту сексу, специфічні статеві дії, і природу статевої реакції жінки. (Це лише деякі нереалістичні вистави). Реальне життя рідко доходить до того, що представлене на підробленому світі порнографії. І коли чоловік вимагає, щоб дійсність стала схожою на його фантазії, секс спустошує його і ушкоджує його дружину. В кінці обидва відчувають себе ображеними і менш зацікавленими в близькості один з одним.
  Далі, порнографія не створює бажання близькості, відчужує людей один від одного. Вона руйнує близькість в шлюбі. Один дослідник виявив, що чоловіки переглядаючі зображення моделей Плейбоя, в результаті тестування пізніше виявляли, що мають менше любові до дружини, чим інші чоловіки, які переглядали непорнографічні зображення.
  Багато чоловіків, які пожирають порнографію очима, порівнюють своїх дружин з тим, що вони побачили. І жодна дружина не може відповідати юному, бездоганно оформленому, накоченому, прикрашеному, силіконовому, збільшеному зображенню порномоделі. Одна дружина сказала: "Навіть коли я була дуже уважна до мого одягу і фігури, мій чоловік був все більш і більш критичний до того, як я виглядаю... Я не досить приваблива, щоб конкурувати з вічно молодими, хірургічно зміненими моделями.... В кінці він втратив весь інтерес до мене як до статевого партнера. Це здобуло таку руйнівну дію на мене, що я просто перестала вважати себе жінкою. Я занурилася через це в такий відчай, що просто перестала за собою стежити ."
  Зрозуміло, багатьом дружинам доводиться переживати важкі часи у зв'язку з падінням в порнографію. Одна дружина, яка зловила свого чоловіка за розглядом порнографії в Інтернеті, порівняла цю подію з бомбою, що розірвалася в її серці і шлюбі. Інша дружина відчула сильний біль, від того, що її використовують, і цей біль став ще сильніший після того, як вона поступилася вимогам її чоловіка спостерігати і повторно дивитися порнофільми. Її боротьба, щоб пробачити його і вірити в нього знову, величезна. Відновлення довіри до нього буде вельми тривалим процесом.  2. Порнографія штовхає на прояв сексуального насильства, в першу чергу, по відношенню до чоловіка:

  Будь-який сексуальний досвід, навіть ментальний, залишає незгладимий слід в психіці людини. Ось чому спогади про сексуальні образи здаються настільки реальними. Статеві стосунки з людиною, яка дійсно дорога вам, накладають серйозний емоційний відбиток на все ваше життя, саме ці позитивні емоції укріплюють прихильність і любов між подружжям. При захопленні порнографією сексуальні стосунки з реальним партнером попадають під вплив фантазій і образів, які несвідомо переносяться зі світу марень в життя. Проблема стає актуальнішою, якщо порнографічні бажання несуть в собі насильство і статеве приниження хоча навіть легка форма еротизму володіє тим же ефектом. Останнім часом часто говорять про подружню проституцію, тобто про стосунки між чоловіками і дружинами, де секс стає інструментом сили і переваги. Недавно судовий розгляд у справі Лорени Боббіт наробив багато шуму в США. Ця молода жінка, доведена до відчаю постійними приниженнями з боку власного чоловіка, каструвала його. Визнавши пом'якшувальні обставини, судді виправдали її, а суспільство виразило широку підтримку.
  Причина в тому, що насильство і сексуальне приниження - звичайне явище в сім'ях. Багато чоловіків, одурманені порнографією, переносять свої сексуальні фантазії на дружин.


  3. Порнографія гипереротизерує подружні стосунки і навіть доводить до кровозмішання:

  Звичка до еротичного і порнографічного має тенденцію гіпертрофувати статевий потяг, людина стає постійно сприйнятливою до збудження. Споживач порнографії, легкої або важкої, переносить свої сексуальні домагання на все, що зустрічає в житті, найбільш тяжкі випадки, коли до цього залучаються сім'ї, і не лише дружини. Напхана порнографією людина еротизує свою емоційну прихильність до дітей. І як результат, батько сексуально переслідує своїх дітей.

  Українською перекладено за матеріалами сайтуМир без порно

  Джерело: Сайт ХРАМУ ВСІХ УКРАЇНСЬКИХ СВЯТИХ і Львівського молодіжного православного братства
  Сподобалося? Розкажи друзям:
  • Коментарі (3)
  • Facebook
  • Довідка
  Повністю згоден з вище написаним.
  • Написав(ла): Helen
  • 10 кві 2010 #
  Фигня все это! И бред закомплексованных людей! Дети могут спасть спокойно, ибо я чайлдфри и меня тошнит даже при мысли о них :)

  А вот красивый и романтичный секс я и правда люблю! И красивую эротику и порнушку тоже!
  • Написав(ла): Юрій
  • 10 кві 2010 #
  Helen, відвідайте розділ "Ні порно"!


  --------------------
  Гордість передує падінню (Святі отці).
  Бажаєте висловитися?

  Рекомендуємо Вам авторизуватися, в цьому випадку ви зможете підписатися на коментарі до статей і бачити інформацію, приховану від анонімних відвідувачів. Без реєстрації на сайті, ви можете залишати коментарі через спеціальні плагіни.
  Вкладка Коментарі - стандартна форма сайту Hram.Lviv.UA
  Вкладка Facebook - дозволяє опублікувати відгук через Facebook.com