Слідкуйте за нами:
Розділи новин
 • Нові публікації
 • Коментують
 • ЦЕРКОВНІ ЧАСИ НА СВЯТУ ПАСХУ
  Читаються весь Світлий тиждень замість ранішніх і вечірніх молитов. …
 • Воскресіння Христове
  Воскресіння Ісуса Христа: хроніка подій Про Свято Воскресіння…
 • Пасхальне послання 2022 року Божого
  Христос воскрес! Які, здавалося б, прості ці слова, але яким…
 • Православні молитви за воїнів
  Молитва за воїнів, що йдуть на війну Владико Господи, Боже отців…
 • Популярне
 • ЦЕРКОВНІ ЧАСИ НА СВЯТУ ПАСХУ
  Читаються весь Світлий тиждень замість ранішніх і вечірніх молитов. …
 • Воскресіння Христове
  Воскресіння Ісуса Христа: хроніка подій Про Свято Воскресіння…
 • Опитування
  Ти святкуєш 8 липня православний День закоханих?
  так
  ні
  святкую день Валентина
  а що це за свято?
  • Хмаринка теґів
  • Календар
  • Архів
  «    Травень 2022    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
   
  Квітень 2022 (5)
  Січень 2022 (6)
  Грудень 2021 (4)
  Листопад 2021 (3)
  Жовтень 2021 (4)
  Вересень 2021 (2)

  Знайшли помилку?

  Виділіть слова з помилкою і натисніть Ctrl + Enter

  Безпечний секс? Не смішіть мене!

  Виробники презервативів говорять, що максимальна надійність їхньої продукції 97-99%. Вони за допомогою електроніки тестують та контролюють розмір пористості. Цю пористість ви не зможете побачити на власні очі, тому що вона мікроскопічна. Щоб ви зрозуміли, наскільки малі чоловічі сперматозоїди, наведемо простий приклад: у кришечці від «Соkа-Соlа» їх вміщається 800 мільйонів!
  А вірус ВІЛ у 450 разів менший за сперматозоїд. Якісні презервативи не повинні пропускати сперматозоїди і вірус. Такі презервативи продаються в аптеках і на їх упаковці повинен стояти знак якості. Багато із дешевих презервативів, які продаються в різних кіосках, неякісні, у них ніхто не може гарантувати розмір пор та якість матеріалу. Але головна небезпека в тому, що на практиці презерватив може лопнути чи знятися. На деяких презервативах виробники вказують: «Зберігати в сухому, прохолодному місці». А хто з вас носить холодильник із собою? Отже, він може бути просто зіпсованим чи пошкодженим.

  Ось один із багатьох цікавих тестів практичної ефективності презервативів, проведений у Англії: 1000 подружніх пар зобов’язали протягом року при кожному статевому акті використовувати презерватив. Наприкінці року 150 жінок були вагітні.

  У 1995 році в США відбулася велика міжнародна конференція, у якій взяли участь більше, ніж 3000 сексологів. Вони зібралися, щоб обговорити проблему СНІДу. На питання анкети: «Чи мали б ви статеві стосунки із ВІЛ-інфікованою людиною, використовуючи найякісніші презервативи?» - всі вони відповіли: «Ні!». Самі лікарі не довіряють презервативам.

  Медична література говорить: «Використовуйте презервативи, щоб зробити секс безпечнішим», а ми чуємо: «Секс із презервативом безпечний». Ви бачите різницю? Чим більше статевих партнерів людина має, тим більше виростає ризик, і презерватив не врятує, бо може порватися чи підвести з іншої причини. Це питання часу.

  Рекомендація ВОЗ (у Міжнародний день боротьби зі СНІДом 1992 року): «Максимально надійним способом захисту від зараження ВІЛ статевим шляхом є сексуальне утримання та вірність неінфікованих партнерів один одному».

  Сьогодні у світі збільшується кількість молодих людей, які з різних причин вирішують почекати із сексом до шлюбу.
  50% людей вмирає протягом 10 років після інфікування ВІЛ. Сучасні ліки можуть лише продовжити їхнє життя, але не можуть знищити вірус ВІЛ чи зупинити його.

  Статистично в Україні кожен 100-й є ВІЛ-інфікованим. Відомі випадки, коли дівчата, які спали зі своїм хлопцем лише один-єдиний раз, відразу ж інфікувалися ВІЛ.
  Що формує наші погляди про те, коли можна починати статеве життя ? - засоби масової інформації.

  Хтось підрахував, що 85% всього сексу по телебаченню та у кіно пов’язано із короткочасними стосунками поза шлюбом. Ця тема завжди цікава глядачу, і тому фільми мають високі рейтинги. Спекулюючи нашими почуттями, ділки заробляють великі гроші.

  - Алкоголь.
  Чи впливає алкоголь на нашу сексуальну поведінку? Звичайно, так. Якими бувають дівчата, коли вони напиваються? Поступливими.
  Хлопці про це знають і користуються цим.

  - атмосфера оточення.
  Чи впливають на нас друзі, товариші, знайомі? Ми не хочемо собі зізнатися у цьому, але впливають.
  Хочу розповісти історію однієї дівчини, яку звати Катя. Вона вирішила, що буде берегти себе цнотливою і чистою до шлюбу зі своїм єдиним коханим чоловіком. Але у класі її не зрозуміли. Дівчата постійно сміялися з неї і казали: «Ти монашка, дикунка!». Хлопці жартували: «Катька, ну ти зовсім, насолоджуйся, поки молода!», – і робили на її адресу різні натяки. Якось, коли однокласники почали знов діставати її, вона повернулася і спокійно сказала: «Послухайте, у будь-який момент, коли я захочу, у будь-який день, місяць чи рік я зможу віддати свою цнотливість і стати такою ж, як і ви, але ви вже ніколи не зможете стати такими, як я!».

  Секс – це щось дуже красиве і дорогоцінне. Секс не є метою. Він є засобом, з допомогою якого чоловік та дружина можуть виразити своє кохання і справжню відданість один одному, щоб зміцнювати стосунки протягом усього життя. Мати секс – це значить віддатися іншій людині повністю, так, як нікому іншому. Такі стосунки називаються шлюбом. В одному з технікумів лектор запитав: «Хлопці, скажіть відверто: якби перед вами стояли дві однаково гарненькі дівчини, але одна була б цнотливою, а друга – зі значним сексуальним досвідом, і в неї до вас було сім партнерів, яку б ви взяли собі за дружину?» Всі відповіли, що одружилися б із цнотливою…

  Жінка бажає чоловіка, для якого вона буде останньою. Чоловік бажає жінку, для якої він буде першим.

  Останнім часом став популярним так званий шлюб «на пробу». У 1966 році в Англії перед весіллям жили разом лише 3% пар. Інші зберігали дошлюбну чистоту. У 1988 році перших вже було 48%. Очікувалося, що шлюби, де були «попередні тренування», будуть міцніші. Але виявилося зовсім навпаки. Згідно статистиці, 70% розлучених жінок жили зі своїм чоловіком ще до весілля.

  Жінка не схожа на чоловіка, як і чоловік не схожий на жінку. По-справжньому і до найменших подробиць люди пізнають одне одного лише у шлюбі, і це пізнання триває усе життя. Інтимний зв’язок на пробу не покаже, наскільки міцне ваше кохання. Статевий зв’язок поза шлюбом відрізняється від того, що мають чоловік та дружина. Плавати не навчишся у ванні. Для цього потрібна достатня кількість води. Лише шлюб є тим озером справжнього кохання. Навіть якщо випробування сексом пройдуть успішно, це ще не гарантує щасливого шлюбу.


  Джерело: НІ АБОРТАМ!
  Сподобалося? Розкажи друзям:
  • Коментарі (2)
  • Facebook
  • Довідка
  • Написав(ла): Helen
  • 10 кві 2010 #
  Вот и меня тоже не смешите! В холодильнике ХОЛОДНО а не прохладно. Это первое!

  От детей надежнее и комфортнее защищаться "Яриной" или "Логестом"! Это второе!

  "Сдержанность" - для закомплексованных девственниц, им просто больше ничего не остается. Это третье!
  • Написав(ла): Юрій
  • 10 кві 2010 #
  Все думают о сексе. Но, может быть, не стоит так говорить. Мертвые ведь не думают о нем. А кроме этого, 5 % населения заявляют, что они не думают о сексе, по крайней мере, раз в день.
  Я помню одно из своих переживаний в бытность своей университетской жизни, которое я прозвал "синдромом любовного похмелья". После ночи с девушкой к утру я всегда ощущал пустоту. Этого, конечно, не увидишь по телевизору в фильмах, но так происходит очень часто. "Любовное похмелье" казалось мне чем-то странным, особенно потому, что, когда я учился в университете, секс был просто моим богом. Как большинство мужчин, я об этом думал днем и ночью. Поэтому я ожидал, что секс будет чем-то, приносящим полное удовлетворение, кульминацией в поклонении моему богу. Но почему-то секс всегда заканчивался пустотой в конечном итоге.

  Я задался вопросом: "А почему это так? Почему, если секс для меня так важен, он всегда сопровождается пустотой?" Сначала я решил, что мне просто нужно больше секса, что в этом проблема. Все мы часто думаем подобным образом. Например, мы покупаем себе джинсы или кроссовки, о которых мечтали всю жизнь,…. елки-палки, а потом оказывается, не такие уж они и крутые. И вместо того, чтобы понять, что не джинсы- то и не кроссовки мне нужны для счастья, мы думаем: "Ну, наверное, просто модель не та. Куплю более современные".

  А пустота не уходит . . .

  Была у меня подружка в университете, девушка моей мечты. С ней никогда не было скучно. Чуть-чуть мы потерпели без секса, а потом все пошло как обычно. Секс вскорости стал центром наших отношений. У меня пропал интерес узнавать ее больше, как человека. В результате, вместо более глубокой близости, между нами росла пропасть.

  ПРОДОВЖЕННЯ

  Жизнь любого человека включает несколько сфер - физическую, эмоциональную, социальную, интеллектуальную и духовную. Но когда мы с моей подружкой начали в основном общаться на физическом уровне, мы перестали думать и развивать другие аспекты наших отношений. Однако когда страсти утихли, все свелось к тому, что осталось просто два эгоистичных человека, которые ищут самоудовлетворения.

  Как по мне, две вещи происходят, когда ты переспишь с девушкой:
  -потеря уважения к ней;
  -потеря ее доверия тебе.

  Не знаю, почему так бывает. Может быть, это просто часть нашей сущности. Но я знаю, к чему это приводит. Это приводит к проблемам в семье. Когда люди занимались сексом до брака, в брак они приходят с подозрением (вместо доверия) и недостатком уважения. А ведь доверие и уважение - два абсолютно необходимых компонента счастливой семьи.

  Однако об этом никто не говорит на людях. И в фильмах ведь все не так. А что же правда?


  --------------------
  Гордість передує падінню (Святі отці).
  Бажаєте висловитися?

  Рекомендуємо Вам авторизуватися, в цьому випадку ви зможете підписатися на коментарі до статей і бачити інформацію, приховану від анонімних відвідувачів. Без реєстрації на сайті, ви можете залишати коментарі через спеціальні плагіни.
  Вкладка Коментарі - стандартна форма сайту Hram.Lviv.UA
  Вкладка Facebook - дозволяє опублікувати відгук через Facebook.com