Увійти за допомогою:
Слідкуйте за нами:
Розділи новин
 • Нові публікації
 • Коментують
 • Святитель Димитрiй, митритрополит Ростовський
  Стисло про святителя Димитрія Ростовського Святий Димитрій…
 • Проповідь у 22-у неділю після П’ятидесятниці
  Неділя 22-а після П’ятидесятниці. Притча про багача і ЛазаряВ ім’я…
 • Церковні свічки
  Парафінові свічки за оптовою ціною. Конусні, висота 45 см, товщина…
 • Проповідь у 21-у неділю після П’ятидесятниці
  Неділя 21-а після П’ятидесятниці. Притча про сіяча В ім’я Отця і Сина…
 • Про святкування Хелловіну
  Більшість бравих шанувальників цього «не святого свята» навіть не…
 • Популярне
 • Проповідь у 21-у неділю після П’ятидесятниці
  Неділя 21-а після П’ятидесятниці. Притча про сіяча В ім’я Отця і Сина…
 • Проповідь у 22-у неділю після П’ятидесятниці
  Неділя 22-а після П’ятидесятниці. Притча про багача і ЛазаряВ ім’я…
 • Святитель Димитрiй, митритрополит Ростовський
  Стисло про святителя Димитрія Ростовського Святий Димитрій…
 • Церковні свічки
  Парафінові свічки за оптовою ціною. Конусні, висота 45 см, товщина…
 • Опитування
  Ти святкуєш 8 липня православний День закоханих?
  так
  ні
  святкую день Валентина
  а що це за свято?
  • Хмаринка теґів
  • Календар
  • Архів
  «    Листопад 2021    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
   
  Листопад 2021 (3)
  Жовтень 2021 (4)
  Вересень 2021 (2)
  Серпень 2021 (3)
  Липень 2021 (7)
  Червень 2021 (16)

  Знайшли помилку?

  Виділіть слова з помилкою і натисніть Ctrl + Enter

  Жіночність і незрілість жінок

  Роль жіночності в побудові успішних стосунків (частина 1-ша)


  Жіночність - це осмислене задоволення жінкою своїх природжених потреб, що виражається в її поведінці і якостях. До жіночих якостей можна віднести подібні якості: делікатність, ввічливість, тактовність, терпимість, поступливість, вірність, м'якість, ніжність, врівноваженість, спокій, розміреність, передбачуваність, чарівність, і багато інших.
  Якості людини - це свого роду цеглинки, з яких формується особистість людини. З чоловічих якостей у чоловіка формується Мужність, з жіночих якостей жінки - Жіночність.

  Незрілість жінки виражається в її незрілості, як представниці статі, тобто у неприйнятті жінкою своїх Природжених потреб, тобто своєї власної Природи. Говорячи про незрілих жінок, необхідно зараховувати до них і мужніх жінок, у яких, окрім відсутності жіночих якостей, сильно розвинені Чоловічі Якості.
  На відміну від чоловіків, чоловічими якостями мужніх жінок захопитися неможливо, так як ці якості - збиткова подоба чоловічих якостей, які властиві чоловікам, до яких чоловіки схильні. У чоловіків є захист від власних якостей, він знає, як ними керувати і розпоряджатися, його Чоловічі Якості сильні і різноманітні, так як живляться його Уродженими потребами, його чоловічою Природою.
  Чоловічі Якості мужніх жінок руйнують їх самих, їх жіночий внутрішній світ і поведінку, заважають формуватися навколо неї сприятливому оточенню. Природа не постачає мужню жінку енергією для непритаманних, чужих їй якостей. У результаті мужня жінка залишається без енергії, виснаженою і розчарованою.

  Мужні жінки - найбільш руйнівний і відштовхуючий вид незрілих жінок.
  Мужні жінки судять про благополуччя свого життя за чоловічими критеріями успішності. Вони вважають, що прагнуть до перемоги, щастя, благополуччя, але це їх найбільша помилка. Без створення свого великого і світлого внутрішнього жіночного світу і відповідної поведінки, на них чекає повне розчарування. Жінці потрібно оцінювати себе з точки зору того, що дала їй матінка Природа.
  Хтось із жінок вважає таку поведінку вимушеною, хтось її вважає «діловою», але насправді справжня причина мужньої поведінки - відсутність Жіночності.
  Для задоволення власних Природжених потреб жінкам необхідні розвинені Жіночі Якості. Якщо їх не розвивати, то закладені в жінці потреби будуть задовольнятися неякісно, ​​що позначиться не тільки на здатності вирішувати конкретні життєві ситуації, а й на задоволенні від життя в цілому.
  В душах незрілих жінок панує внутрішня порожнеча, їм постійно чогось не вистачає, вони не можуть знайти в житті спокою і гармонії. Їх мало турбує те, що виходить за рамки власної персони. Вони постійно чогось вимагають, маніпулюють, вередують і відстоюють. Звідси випливає боротьба за нібито порушені права жінок. Саме ці жінки вважають себе самими пригнобленими, обділеними і нещасними. Хоча по суті це так і є.

  У зв'язку з тим, що незрілі жінки не здатні на повноцінне задоволення Природжених потреб і не прагнуть до цього, вони не готові переживати у стосунках які - небудь труднощі і долати їх. У них немає чітких, поставлених перед собою цілей, заради яких вони були б готові долати перешкоди, переносити дискомфорт і страждання. Вони беруть від життя тільки те, що їм приємно і приносить задоволення.

  Проблема в тому, що без подолання труднощів людина не розвивається, у неї слабкий особистісний ріст, така людина ніколи не створює Успішних Відносин. Нічого по-справжньому цінне в житті не дається просто так.

  Незрілі жінки сприймають мужніми тільки незрілих чоловіків, які готові на все заради них. У відносини з незрілими жінками вступають різного роду примітивні чоловіки, для яких задоволення сексуальних та інших найпростіших потреб - надзвичайно важливо. Для найбільш незрілих жінок головне - це отримувати щось від чоловіків «безкоштовно».Незрілі жінки ніяк не помічають мужності в чоловіках, хоча її предостатньо. Мужністю просякнуте все наше суспільство. Вони побачили б це, якби самі були більш жіночними. Мужність, якою просочують самі себе жінки, діє на них руйнівно, руйнуються всі традиційні жіночі цінності, всі жіночі життєві орієнтири.

  Незрілі жінки замість того, щоб прагнути до жіночих якостей, які їм визначила сама Природа, відкидають їх, відкидають свою Жіночність і захищають в собі якості та цінності, які властиві й притаманні чоловікам. У незрілих і мужніх жінок з часом залишається дуже мало чогось свого. Звичайно ж, такі жінки не відчують Мужність навіть в найкращих чоловіків, їм завжди буде не вистачати чоловічої статі з їхнього боку.

  Поведінка незрілих жінок не відповідає жіночій Природі, тому їх поведінка моментально віддаляє від них нормальних чоловіків. Чоловік цінує Жіночність і готовий за неї «платити», але ні один повноцінний чоловік не стане по-справжньому цінувати незрілу жінку. Для чоловіків Жіночність - це найкраща приманка, а потім і нагорода. Чоловік завжди в захваті від істинно Жіночної жінки. Жіночні жінки приймають Природу чоловіків, тим самим надихаючи, розуміючи, підтримуючи їх.

  Жіночності жінок великий опір чинить власний Сценарій Дитинства, в якому з дитинства закладено ставлення до людей в цілому і до кожногої статі окремо. У жінок створюється дуже стійка і негнучка Зона Звичнго Життя. Жінка з раннього дитинства звикає, що в її житті відбуваються одні й ті ж процеси, що вона відчуває одні й ті ж переживання, які з віком змінюються незначно.

  Під вплив Сценарію Дитинства у незрілих жінок формуються Духовні потреби, які не відповідають їх Природі, а так само помилкове, дисгармонійне ставлення до чоловіків. Від таких протиріч з'являються проблеми у відносинах, неврози, внутрішні конфлікти, фізичні захворювання, ожиріння, травматизм. Помилкові Духовні потреби заважають жінці вивчати чоловіка, його потреби на власному досвіді. Вони сильно обмежують її поведінку і погляди на життя.

  Тільки сильна потреба жінки бути Жіночною, розвивати Жіночі Якості може переварити помилкові, чужі для неї потреби, і допомогти вийти з Зони Звичного Життя. Необхідно сформувати глибокі Справжні Духовні потреби, які гармонують з Природою жінки, з її Вродженими потребами.  Психолог Денис Філімонов
  За матеріалами realisti.ru
  Сподобалося? Розкажи друзям:
  • Коментарі (0)
  • Facebook
  • Довідка
  Бажаєте висловитися?

  Рекомендуємо Вам авторизуватися, в цьому випадку ви зможете підписатися на коментарі до статей і бачити інформацію, приховану від анонімних відвідувачів. Без реєстрації на сайті, ви можете залишати коментарі через спеціальні плагіни.
  Вкладка Коментарі - стандартна форма сайту Hram.Lviv.UA
  Вкладка Facebook - дозволяє опублікувати відгук через Facebook.com