Увійти за допомогою:
Слідкуйте за нами:
Розділи новин
 • Нові публікації
 • Коментують
 • Преображення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа
  Євангеліє про Преображення Христове Про свято Преображення Господа…
 • Влахернська ікона Божої Матері
  Влахернська ікона Божої Матері знайдена в Єрусалимі імператрицею…
 • ЦЕРКОВНІ ЧАСИ НА СВЯТУ ПАСХУ
  Читаються весь Світлий тиждень замість ранішніх і вечірніх молитов. …
 • Воскресіння Христове
  Воскресіння Ісуса Христа: хроніка подій Про Свято Воскресіння…
 • Пасхальне послання Предстоятеля Православної Церкви України митрополита Епіфанія
  Христос Воскрес! Ці короткі слова звичного зараз для нас…
 • Популярне
  Где то косяк! Проверь правильность строки подключения. Возможно просто нет новостей за последние 30 дней.
  Опитування
  Ти святкуєш 8 липня православний День закоханих?
  так
  ні
  святкую день Валентина
  а що це за свято?
  • Хмаринка теґів
  • Календар
  • Архів
  «    Жовтень 2019    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
   
  Серпень 2019 (1)
  Липень 2019 (1)
  Квітень 2019 (4)
  Березень 2019 (2)
  Грудень 2018 (2)
  Листопад 2018 (1)

  Знайшли помилку?

  Виділіть слова з помилкою і натисніть Ctrl + Enter

  Жіночність - не пасивність у стосунках, а реалізація жіночих якостей

  Роль жіночності в побудові успішних стосунків (частина 2-га)


  Жіночність - не пасивність у стосунках, а реалізація жіночих якостейПасивність жінки у стосунках - це основна загроза для відносин. Жіночність жінки - це не просто природне самовідчуття, а невід'ємна частина особистості жінки, її усвідомлена активна роль. Жіночна жінка не просто робить те, що потрібно робити, вона прагне до певного позитивного результату.
  Жіночна жінка дуже сильна, як жінка, і самостійна; такій жінці нестрашно довірити свої почуття, свої відносини, свою сім'ю, вона не потребує постійної допомоги і підтримки у всіх тих справах, що пов'язані з відносинами, вона знає до чого прагнути, і що робити, щоб відносини були міцними і цікавими.

  Незрілі і мужні жінки намагаються бути сильними, але сильна жінка - це Жіночна жінка, так само як сильний чоловік - це Мужній чоловік. Жіночна жінка, на відміну від незрілої, заявляючи про свої права на гідні відносини і хороше відношення до себе, не забуває також і про обов'язки, про відповідальність зрілої людини.
  Незрілі жінки уникають будь-якої відповідальності у відносинах, не вміють приймати корисних, важливих, правильних рішень, а коли отримують прийняті рішення від чоловіка, пручаються їм, критикують та ігнорують їх.

  Незрілі і мужні жінки можуть бути дуже активні, сильні і дієздатні в соціальній, професійній сфері як особистості, але абсолютно безкорисні у стосунках, у створенні Успішних Відносин. Серед таких жінок дуже багато розумних і ерудованих жінок, але, на жаль, їх Жіночі Якості не сильно залежать від їх розуму. Вони можуть активно міркувати про відносини, радити іншим як потрібно себе вести, але насправді бути в цьому питанні абсолютно безсилими, тому що у своїх судженнях вони не враховують ні власну природу, ні природу чоловіка.

  Жіночні жінки легко стають приголомшливо успішними не лише в мистецтві будування Успішних Відносин, але і в діловій, професійній сфері. Вони завжди залишаються жіночними, жіночі якості їм тільки допомагають. Діяльність жіночної жінки не керує її характером, не визначає її якості, вона сама вибирає, якою їй бути. Жіночна жінка добре відчуває свою жіночу природу і формує на її основі справжні духовні потреби, які потім з успіхом реалізовує.

  Незрілі жінки постійно намагаються виправдати свою пасивність у Жіночності, в реалізації жіночих якостей, тим, що поряд з ними немає потрібних їм чоловіків. Вони хочуть стати жіночною тоді, коли в їх житті з'явиться супер герой, заради якого вони будуть найжіночнішими у світі. Але цього з незрілими жінками не відбувається ніколи, тому що нормальні повноцінні чоловіки з'являються в житті вже жіночних жінок.

  Незрілі жінки не можуть зайняти впевнену жіночну позицію, не розуміють своєї ролі. Вони хочуть турботи і уваги з боку чоловіків, але самі нічого не роблять для того, щоб у чоловіків було бажання і сили це робити. Їх прийоми домагатися свого - це капризи, маніпуляції і шантаж будь-якого роду.

  Жіночність, перш за все, потрібна самій жінці і немає сенсу перекладати відповідальність за свою власну Жіночність на чоловіків. Бути Жіночною чи ні вирішувати самій жінці. Якщо жінка не Жіночна тоді, коли в її житті немає поруч мужніх чоловіків, то в цьому її вина, її власна основна проблема, її рішення та вибір. Значить, вона сама не дозріла для Жіночності. Відчуття, розуміння, прийняття жінкою своєї Жіночності первинне, вона повинна бути сформована ще до безпосереднього будування відносин. Тільки після цього можна розраховувати на гідного партнера.

  Жіночні жінки залишаються жіночними незалежно від обставин. Жіночність неможливо використовувати за своїм розсудом час від часу, - або у жінці є Жіночі Якості, які глибоко сформовані і проявляються завжди, або їх немає. Не потрібно вводити нікого в оману, в тому числі і себе.

  Прагнення до Жіночності схоже на відвідування спортзалу, за заняття в якому жінка спочатку платить, а потім наполегливо займається, витрачаючи свою енергію. У житті незрілих, мужніх жінок зазвичай все по-іншому, вони раз у раз говорять про те, що їй не подарували абонемент в спортзал, що їй не платять за виконані вправи...

  Жіночність не прийде в життя жінки до тих пір, поки задоволення і вигода від незрілого або мужнього життя буде більшою за потребу відчути свою жіночу Природу і прийняти її без жодних умов і обмежень. Жіночність облагороджує жінку. Мудрі жінки прагнуть до Жіночності, долаючи найскладніші перешкоди. Таким чином, вони борються за право залишатися самими собою, залишатися жіночною, мати міцні щасливі відносини, щасливого партнера.

  Жіночність для зрілої жінки - це її найважливіша потреба, яка не залежить від обстановки навколо неї. Від реалізації цієї потреби залежить те, як вона виглядає, як сприймається чоловіками, які відчуття переживає під час сексу, як вона спілкується, загалом, від цього безпосередньо залежить усе її життя. Від прояву своєї Жіночності вона отримує ні з чим не порівнянну насолоду.

  Далі буде...

  Психолог Денис Філімонов

  За матеріалами realisti.ru
  Сподобалося? Розкажи друзям:
  • Коментарі (0)
  • Вконтакті
  • Facebook
  • Довідка
  Бажаєте висловитися?

  Рекомендуємо Вам авторизуватися, в цьому випадку ви зможете підписатися на коментарі до статей і бачити інформацію, приховану від анонімних відвідувачів.

  Без реєстрації на сайті, ви можете залишати коментарі через спеціальні плагіни.
  Вкладка Коментарі - стандартна форма сайту Hram.Lviv.UA
  Вкладка ВКонтакті - дозволяє опублікувати відгук через vk.com
  Вкладка Facebook - дозволяє опублікувати відгук через Facebook.com