Слідкуйте за нами:
Розділи новин
 • Нові публікації
 • Коментують
 • 10 публікацій, які необхідно прочитати кожному чоловікові
  Кажуть, що сьогодні мало справжніх чоловіків... А я кажу тобі - будь…
 • ЦЕРКОВНІ ЧАСИ НА СВЯТУ ПАСХУ
  Читаються весь Світлий тиждень замість ранішніх і вечірніх молитов. …
 • Воскресіння Христове
  Воскресіння Ісуса Христа: хроніка подій Про Свято Воскресіння…
 • Пасхальне послання 2022 року Божого
  Христос воскрес! Які, здавалося б, прості ці слова, але яким…
 • Популярне
 • 10 публікацій, які необхідно прочитати кожному чоловікові
  Кажуть, що сьогодні мало справжніх чоловіків... А я кажу тобі - будь…
 • Опитування
  Скільки Вам років?
  до 13
  14-17
  18-23
  24-29
  30-39
  40-50
  більше 50
  • Хмаринка теґів
  • Календар
  • Архів
  «    Травень 2022    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
   
  Травень 2022 (1)
  Квітень 2022 (5)
  Січень 2022 (6)
  Грудень 2021 (4)
  Листопад 2021 (3)
  Жовтень 2021 (4)

  Знайшли помилку?

  Виділіть слова з помилкою і натисніть Ctrl + Enter

  Втрата невинності – перерваний політ

  Втрата невинності – перерваний політУ сучасному житті є теми, справжнє значення яких штучно принижено. До таких тем можна віднести і невинність. Хтось до дівочої цноти відноситься, як до пережитку минулого, хтось, як до дрібниці, яка не варта навіть уваги, хтось, як до прикрого непорозуміння, а хтось, як до великого дару, але останніх стає все менше і менше. Давайте подивимось, що таке невинність, плюси і мінуси її наявності чи відсутності.

  По-перше, невинність – це певний стан організму, який безпосередньо пов'язаний із виробленням деяких гормонів, що дозволяють людині перебувати в романтичному настрої. Саме наявність невинності виливається в щире красиве залицяння, прекрасні і ніжні зустрічі та побачення, у «божевільні», дещо наївні, але незабутні вчинки для коханого чи коханої, дозволяє як юнакам, так і дівчатам мати піднесені мрії, прагнути до великих і світлих стосунків. Можна все це вважати пережитками, але саме ці спогади допомагають людям у складному дорослому житті. Пари, які мають такі спогади, набагато легше переносять різні труднощі і негаразди, у них найбільш стійкі шлюби. А з приводу думки, що можна приховати факт втрати невинності або, як кажуть деякі медичні компанії, «відновити невинність», необхідно розуміти, що це неправда, так як через три місяці після втрати невинності в житті людини відбуваються досить помітні зміни – в її зовнішності, фігурі. Змінюється її обличчя – воно стає іншим, кращим чи гіршим – це окреме питання, але іншим, і це ніякою фальшивою «незайманістю» не замінити. Фахівці це бачать, а прості люди відчувають. Людина розуміє, що світ навколо змінився, став жорстокішим, з'являється потреба в статевих контактах. Через усе це зростає дратівливість, почуття образи через дрібниці і т. д. Зрозуміло, таке відбувається, якщо «плід зірваний до терміну» або якщо «плід зірваний злодієм».

  У природі є такий цікавий факт: якщо будь-який плід, те ж яблуко, зірвати до терміну, то він не зможе стати великим, соковитим і солодким, не може довго зберігатися - він маленький, жорсткий, кислий і приречений на швидке гниття. Неможливо його приростити до гілки, так само, як і неможливо повернути втрачену юність. Те саме відбувається і з людиною, зірвана передчасно, потрапляє в лихоліття - вона не може жити повноцінним дорослим життям, оскільки в середньому до 25 років у неї дитяча психіка, інше ставлення до світу, інша система цінностей. З іншого боку, вона не може повернутися в юність - фізіологічні процеси запущені, і їх не зупинити. Через це прискорюється старіння, процес зносу організму, в період з моменту втрати невинності до 25 років, йде приблизно втричі швидше. Про це варто подумати.

  Ідемо далі. Статевий акт – це обмін рідинами, обмін інформацією. Саме з цієї причини люди, які мають контакти один з одним більше трьох років, стають схожими один на одного. Народна мудрість каже: “Щасливий шлюб робить подружжя схожими один на одного”. Взаємообмін рідинами, які містять в собі інформацію, має велике позитивне значення, так як допомагає партнерам краще розпізнати та зрозуміти один одного. Але якщо партнерів декілька, то кожен “вносить” свої “поправки”, трапляються збої у роботі центральної та периферичної нервових систем, різних органів, людина втрачає душевний спокій.

  До цього ми говорили про процеси, які однаково проходять у хлопців – молодих чоловіків, дівчат – молодих жінок. Тепер трохи про те, що у них в цьому процесі є різного. У багатьох народів чоловік порівнюється із посудиною, каменем, а жінка – з водою і це досить яскраве, і близьке до істинного стану справ порівняння. Так само як каменю-чоловікові важче перебудуватися, видозмінитися, але якщо він «забрудниться», його простіше очистити. Воді-жінці легше змінитися під нові умови, вимоги, але в разі, якщо «забрудниться», то її очистити дуже і дуже важко. Те ж відбувається і з інформацією про партнерів. У чоловіків організм «забуває» цю інформацію вже через 18 місяців, тоді як жіночий організм несе її в собі багато років. Саме тому у всіх народів таке тендітне ставлення до дівочої цноти.

  У наш час йде масова атака і на дівчат, і на хлопців. Нас запевняють, що невинність не потрібна, що «вільний секс - це класно», що, не спробувавши, ти будеш не цікавий своєму партнеру тощо. Але пропагує це той, хто не бажає бачити вас здоровими і щасливими, хто бачить у вас тільки споживачів. Прийде пора, і ви розлучитеся зі своєю цнотою. Але у ваших інтересах, щоб це сталося вчасно і красиво. У цьому я згодна з героїнею фільму «Як стати принцесою»: «Дуже важливо, щоб при поцілунку «ніжка злітала», а після першої ночі «відчував себе на небесах».

  Нехай володіння невинністю і своєчасна її втрата (у середньому після 25 років) принесе вам радість і відчуття щастя.

  Психолог Ірина Лосева
  realove.ru
  Сподобалося? Розкажи друзям:
  • Коментарі (0)
  • Facebook
  • Довідка
  Бажаєте висловитися?

  Рекомендуємо Вам авторизуватися, в цьому випадку ви зможете підписатися на коментарі до статей і бачити інформацію, приховану від анонімних відвідувачів. Без реєстрації на сайті, ви можете залишати коментарі через спеціальні плагіни.
  Вкладка Коментарі - стандартна форма сайту Hram.Lviv.UA
  Вкладка Facebook - дозволяє опублікувати відгук через Facebook.com