Слідкуйте за нами:
Розділи новин
 • Нові публікації
 • Коментують
 • ЦЕРКОВНІ ЧАСИ НА СВЯТУ ПАСХУ
  Читаються весь Світлий тиждень замість ранішніх і вечірніх молитов. …
 • Воскресіння Христове
  Воскресіння Ісуса Христа: хроніка подій Про Свято Воскресіння…
 • Пасхальне послання 2022 року Божого
  Христос воскрес! Які, здавалося б, прості ці слова, але яким…
 • Православні молитви за воїнів
  Молитва за воїнів, що йдуть на війну Владико Господи, Боже отців…
 • Популярне
 • ЦЕРКОВНІ ЧАСИ НА СВЯТУ ПАСХУ
  Читаються весь Світлий тиждень замість ранішніх і вечірніх молитов. …
 • Воскресіння Христове
  Воскресіння Ісуса Христа: хроніка подій Про Свято Воскресіння…
 • Православні молитви за воїнів
  Молитва за воїнів, що йдуть на війну Владико Господи, Боже отців…
 • Пасхальне послання 2022 року Божого
  Христос воскрес! Які, здавалося б, прості ці слова, але яким…
 • Опитування
  Скільки Вам років?
  до 13
  14-17
  18-23
  24-29
  30-39
  40-50
  більше 50
  • Хмаринка теґів
  • Календар
  • Архів
  «    Травень 2022    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
   
  Квітень 2022 (5)
  Січень 2022 (6)
  Грудень 2021 (4)
  Листопад 2021 (3)
  Жовтень 2021 (4)
  Вересень 2021 (2)

  Знайшли помилку?

  Виділіть слова з помилкою і натисніть Ctrl + Enter

  Український вчений запатентував спосіб лікування молитвою

  Український вчений запатентував спосіб лікування молитвоюДослідження проводилося на п'ятнадцяти добровольцях. Кров у обстежених брали з пальця і ​​вени перед читанням молитов і після. Неймовірно, та вже після першого разу, як над пацієнтом прочитали молитви, захисні сили його організму значно підвищувалися!
  Унікальний спосіб оцінки впливу молитви на людину вчений навіть запатентував. Тобто наша держава офіційно визнала молитву дієвим чинником у боротьбі з недугами. Детальніше про дослідження та результати розпитуємо його автора, Михайла Лазорика, кандидата медичних наук, доцента кафедри факультетської терапії Ужгородського національного університету, патентознавця, заслуженого винахідника України.


  - Як виникла ідея дослідити вплив молитви на людський організм?
  - Сучасна медицина вимагає чітких, заснованих на достовірних статистичних результатах дослідження доказів для оцінки явища чи процесу. Так, відомі докази впливу молитви на хворих при клінічних спостереженнях, обробці спостережень перебігу хвороб у віруючих і невіруючих під час молитви. Але такий підхід для частини науковців непереконливий.
  Тому ми поставили за мету вивчити динаміку кількісних і якісних змін клітин капілярної та венозної крові у пацієнтів під дією молитов. Зокрема, визначити кількість лейкоцитів (ЛЦ), нейтрофілів (Н), лімфоцитів (ЛФ), тромбоцитів (Тр) в літрі крові, показників фагоцитозу та цитохімічного дослідження лужної фосфатази нейтрофілів у мазку і в літрі крові.

  - А хто взяв участь в експерименті?
  - Досить проблематичним виявився відбір людей для проведення досліджень. Спочатку потрібно було отримати згоду на взяття крові з пальця і ​​вени перед молитвою і після неї, далі з'ясувати, чи погодиться пацієнт на читання молитов і хто буде їх читати.
  З тими, хто погодився сам вимовляти слова молитви, все було просто. Складніше було з тими, хто не хотів цього робити сам. Ми спеціально не зверталися до священиків, оскільки це могло викликати незгоду їх і певні дії церковної влади щодо учасників "підозрілих експериментів". Тому вирішили, що молитви читатимуть особи, яким пацієнти довіряють.
  Всього участь в експерименті погодилися прийняти 15 дорослих людей. Кров у обстежених брали з пальця і ​​вени перед читанням молитов. Після обстежуваний або сам читав молитву, чи це робила стороння особа. Далі повторно брали кров з пальця і ​​вени і вивчали її показники...

  - І які результати є?
  - У всіх обстежених пацієнтів ми після молитов виявили зміни вивчених показників. Але ступінь і величина змін були різними. Жінки (5 чоловік) реагували на молитву емоційно, тому коливання окремих величин у них були менш стійкими. У чоловіків (10 осіб) були стійкі результати.

  - Розкажіть, будь ласка, детально...
  - Наприклад, першому пацієнтові, якому було на момент дослідження 27 років, поставили діагноз посттравматичний остеомієліт правої стегнової кістки (виражений запальний процес у кістках ноги) після страшної автокатастрофи, в якій загинув його брат.
  Читати молитву він відмовлявся, тому це робила у присутності хворого інша людина. Після першої ж молитви з шести вивчених показників венозної крові п'ять показників фагоцитозу (2 в мазку і 3 в літрі крові) знизилися на більше, а два показники літра - на 559% і 600% (майже в 6 разів).
  Простіше кажучи, після молитов у венозній крові хворого у 6 разів зменшилася кількість клітин, що фагоцитують (пожирають) бактерії, а кількість мікробів, які вони фагоцитували, - в 5,5 разів. Одночасно в капілярній крові кількість фагоцитованих мікробів знизилася лише вдвічі. Отже, молитви викликали негайні і достовірні зміни вивчених показників як капілярної, так і венозної крові.
  Особливу увагу заслуговує те, що і в капілярах, і в вені лейкоцити у пацієнта змінювалися в одному напрямку: знижували агресивну дію фагоцитивів, заспокоювали захисні сили. Тобто молитва направляла хід процесу в позитивне русло.
  Результати обстеження хворого дали нам підставу віднести молитву до числа так званих слабких чинників, які викликають значні фізіологічні та клінічні ефекти. Лікування молитвами в більшості випадків призводить до одужання, виправлення якихось матеріальних механізмів порушень.

  - Що було з хворим далі? Він вилікувався молитвою?
  - Над пацієнтом прочитали 5 молитов, але від взяття крові під час 2-5 молитов він відмовився. І через півтора року стан хворого покращився. Він не лікувався стаціонарно жодного разу. Помічено та позитивну динаміку рентгенологічних змін.
  Або інший приклад. У обстеженого 59-річного пацієнта був остеохондроз хребта та постінфекційний гепатит. Він погодився взяти участь в обстеженні з умовою, що сам читатиме комплекс молитов протягом 5-7 хвилин. Пацієнт був віруючою людиною і регулярно молився.
  Тут уже зміни показників були дещо менш вираженими, ніж у першого пацієнта. Наприклад, в венозної крові два показники фагоцитозу знизилися після молитви більш ніж в 2 рази, а два показники лужної фосфатази - в 1,5-2 рази.
  Обстеження і аналіз результатів решти 13 пацієнтів також показали позитивні зміни їх показників крові.

  - Маєте припущення, що молитва сприятливо впливає саме на кров?
  - Як відомо, кров складається з води, тому саме на неї і діє молитва. Вона робить її структурованою, зовсім іншою, властивості її докорінно змінюються. Тобто можливі зміни властивостей самих клітин крові як результат зміни структури води, яка є складовим компонентом клітини. До речі, про цей феномен за кордоном навіть зняті наукові фільми...

  - А якою мовою пацієнти читали молитви?
  - Українською. Я взагалі вважаю, що молитва - це певний код. І більше діє на людину, коли вона розуміє слова. Нічого не маю проти церковнослов'янської мови, якою правлять богослужіння в багатьох церквах. Але своїм експериментом ми довели, що молитва саме рідною мовою має величезну силу.

  - До яких висновків ви дійшли після дослідження?
  - Потужні зміни в крові після впливу молитов (не на десятки відсотків, а в декілька разів!) спростовують теорії атеїстів і дають докази впливу молитви на організм. До слова, запропонований мною спосіб оцінки впливу молитов на організм людини захищений патентом України №80967.
  І ще одне. Ченці і священики, які багато моляться, живуть довго і виглядають значно молодше за своїх однолітків. Ви не замислювалися - чому? Думаю, описані в Біблії випадки моментального одужання хворих, які скоїли Спаситель, апостоли і пророки, і є свідченням дії молитви. Це підтверджує великі можливості людського організму, які слід не тільки вивчати, але і широко застосовувати.

  Леся Ясинчук, "Добрый доктор", № 1 (52), 2012 рік
  svdh.dp.ua
  Сподобалося? Розкажи друзям:
  • Коментарі (0)
  • Facebook
  • Довідка
  Бажаєте висловитися?

  Рекомендуємо Вам авторизуватися, в цьому випадку ви зможете підписатися на коментарі до статей і бачити інформацію, приховану від анонімних відвідувачів. Без реєстрації на сайті, ви можете залишати коментарі через спеціальні плагіни.
  Вкладка Коментарі - стандартна форма сайту Hram.Lviv.UA
  Вкладка Facebook - дозволяє опублікувати відгук через Facebook.com