Увійти за допомогою:
Слідкуйте за нами:
Розділи новин
 • Нові публікації
 • Коментують
 • Преображення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа
  Євангеліє про Преображення Христове Про свято Преображення Господа…
 • Влахернська ікона Божої Матері
  Влахернська ікона Божої Матері знайдена в Єрусалимі імператрицею…
 • ЦЕРКОВНІ ЧАСИ НА СВЯТУ ПАСХУ
  Читаються весь Світлий тиждень замість ранішніх і вечірніх молитов. …
 • Воскресіння Христове
  Воскресіння Ісуса Христа: хроніка подій Про Свято Воскресіння…
 • Пасхальне послання Предстоятеля Православної Церкви України митрополита Епіфанія
  Христос Воскрес! Ці короткі слова звичного зараз для нас…
 • Популярне
  Где то косяк! Проверь правильность строки подключения. Возможно просто нет новостей за последние 30 дней.
  Опитування
  Коли Ти святкуєш Жіночий день?
  у Неділю жінок-мироносиць
  8 березня
  • Хмаринка теґів
  • Календар
  • Архів
  «    Листопад 2019    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
   
  Серпень 2019 (1)
  Липень 2019 (1)
  Квітень 2019 (4)
  Березень 2019 (2)
  Грудень 2018 (2)
  Листопад 2018 (1)

  Знайшли помилку?

  Виділіть слова з помилкою і натисніть Ctrl + Enter

  Дай нам, Боже, терпіння

  Кожна людина, яка живе на цій землі, перенесла якесь терпіння. Якщо ми читаємо Св.Письмо, то здається, що терпіння повстало зразу після гріха перших людей: вони зразу ж відчули тягар терпінь. Людина переносить терпіння за свої гріхи, деякі люди терплять за гріхи минулого покоління, але, все ж таки, "заплата за гріх - смерть, а дар Божий - життя вічне в Христі Ісусі Господі нашім" (Рим. 6, 23). Читаючи книгу Йова про його життя і терпіння, ми, як християни, розуміємо, що повинні наслідувати таким прикладам, як робив праведний Йов і багато святих, що терпіли заради спасіння своєї душі. Пам'ятаймо, що ми є діти Божі і Господь нас ніколи не залишить, якщо ми до кінця переносимо терпіння. "А коли діти, то і спадкоємці ж Божі - спадкоємці Христа; якщо ми страждаємо разом із ним, щоб разом із ним і прославитися" (Рим. 8, 17).

  Дивлячись на життя Господа нашого Ісуса Христа, дорогі браття і сестри, ми бачимо, що Христос прийшов на землю, щоб нас ізбавити від терпінь. Христос багато навчає грішний люд, що вони терплять за гріхи свої і за гріхи інших людей. У Св.Письмі ми читаємо одне із Одкровень, яке Христос зробив при Своєму земному житті: "Переходивши, побачив Ісус чоловіка з роду сліпого. Запитали Його учні: "Учителю, хто згрішив - він чи батьки його, що сліпим він уродився? Аж він не згрішив, ані батьки його - відказав Ісус, - але щоб діла Божі виявились на ньому". Неможливо перелічити, скільки Христос творив чудес, щоби народ не терпів. Він оздоровляв калік, виганяв демонів, воскрешав померлих, позбавляв людей голоду.

  І за це добро, що зробив Ісус людям, його віддають на смерть і розпинають. Господь стільки переніс терпінь, що жодна людина не змогла би перенести - побитий, осміяний, опльований, прибитий до хреста, як найбільший грішник. Але Христос перемагає смерть і диявола, що нашу природу гнобить, і дає людям надію на краще майбутнє. І після Його смерті і воскресіння багато іде за цією істиною, стаючи святими і мучениками. Св.ап.Павло пише до Тимофія у листі: "Тому я все терплю ради вибрання, щоб і вони осягнули спасіння, що в Христі Ісусі з вічною славою" (2 Тим. 2, 10). Багато святих, коли їх розпинали, терпіли достойно, щоб наслідувати ту вічну славу.

  Ми чуємо нарікання: за що я терплю? Я ж віруючий! Але ж пам'ятаймо слова Ісуса Христа: "Хто терпить - той спасеться" або "І ви забули попередження, що вам, як синам говорить: мій сину, не легковаж Господнім нареченням і не падай духом, коли він тебе картає, бо кого Господь любить, того карає і б'є кожного сина, кого приймає" (Єв. 12, 4-6).

  Так, сьогодні у світі багато терпінь, які люди переносять, і Господь не дає людині стільки терпінь, скільки вона не зможе перенести. Господь бачить кожну людину, знає кожну душу і серце. І дає стільки терпіння, щоб людина не впала під цим тягарем.
  Дорогі браття і сестри, не нарікаймо на своє життя, на свої терпіння, подивімося на Христа, як він терпів за нас. Будьмо достойними християнами, приймаймо те, що Бог нам дає.

  Не потрібно йти проти Господа, проти Його Святої волі, бо Він знає, що творити, бо Його дороги - не наші дороги, і Його думки - не наші думки. Тож молімось, дорогі браття і сестри, щоб ми у цій земній мандрівці все перетерпіли і наслідували Царство Боже разом з Христом і всіма святими. "Хто до кінця витримає, той спасеться".

  Автор: Зеновій. м. Зимна вода
  Сподобалося? Розкажи друзям:
  • Коментарі (0)
  • Вконтакті
  • Facebook
  • Довідка
  Бажаєте висловитися?

  Рекомендуємо Вам авторизуватися, в цьому випадку ви зможете підписатися на коментарі до статей і бачити інформацію, приховану від анонімних відвідувачів.

  Без реєстрації на сайті, ви можете залишати коментарі через спеціальні плагіни.
  Вкладка Коментарі - стандартна форма сайту Hram.Lviv.UA
  Вкладка ВКонтакті - дозволяє опублікувати відгук через vk.com
  Вкладка Facebook - дозволяє опублікувати відгук через Facebook.com