Слідкуйте за нами:
Розділи новин
 • Нові публікації
 • Коментують
 • 10 публікацій, які необхідно прочитати кожному чоловікові
  Кажуть, що сьогодні мало справжніх чоловіків... А я кажу тобі - будь…
 • ЦЕРКОВНІ ЧАСИ НА СВЯТУ ПАСХУ
  Читаються весь Світлий тиждень замість ранішніх і вечірніх молитов. …
 • Воскресіння Христове
  Воскресіння Ісуса Христа: хроніка подій Про Свято Воскресіння…
 • Пасхальне послання 2022 року Божого
  Христос воскрес! Які, здавалося б, прості ці слова, але яким…
 • Популярне
 • 10 публікацій, які необхідно прочитати кожному чоловікові
  Кажуть, що сьогодні мало справжніх чоловіків... А я кажу тобі - будь…
 • Опитування
  Як часто Ви вживаєте алкоголь?
  кожний день
  2-3 рази на тиждень
  один раз на тиждень
  у свята
  не вживаю
  • Хмаринка теґів
  • Календар
  • Архів
  «    Травень 2022    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
   
  Травень 2022 (1)
  Квітень 2022 (5)
  Січень 2022 (6)
  Грудень 2021 (4)
  Листопад 2021 (3)
  Жовтень 2021 (4)

  Знайшли помилку?

  Виділіть слова з помилкою і натисніть Ctrl + Enter

  ТИ СТУДЕНТ? ТО ЧИ ПРО ТЕБЕ ЦЕ?

  «Тішся, юначе, своїм молодецтвом,
  а серце твоє нехай буде веселе за днів
  молодощів твоїх!І ходи ти дорогами
  серця свого й видінням очей своїх,
  АЛЕ ЗНАЙ, ЩО ЗА ВСЕ ЦЕ
  впровадить тебе Бог до суду!»
  (Екл. 11. 9)  ТИ СТУДЕНТ? ТО ЧИ ПРО ТЕБЕ ЦЕ?Міжнародний день студента!!! Схоже, що більш веселішого дня в році для «учащіхся» немає і бути не може. Починаючи з переддня «ініціативні групи» зайняті останніми приготуваннями-закупами до торжества... Як це не банально звучатиме, але святкування зводиться до «нормальної паляни», а в більш розширеному форматі додаються пляски до упаду (інтимні сторони торжеств не зачіпаємо з етичних міркувань). Свято як-не-як, тож відсвяткувати потрібно по повній!

  Схоже трактування подій, комусь може здатись надто суб’єктивним і надутим (певною мірою, можливо, так і є), але ми спробували відобразити те, що є не кругом і не у всіх, але ПЕРЕВАЖНО. Та й, зрештою, не ходу «святкувань» присвячена дана публікаці. А людям, які в міру свого виховання, духовного досвіду, загальноприйнятих норм моралі, з однієї сторони не згідні з таким ходом веселощів, з іншої бояться здатись білою вороною, заявившим відверто про свою незгоду.

  Не зважаючи на усі наші глибинні релігійні переконання, питання: «ЩО РОБИТИ?» у таких випадках лишається актуальним. Маючи розмову на цю тему з активними молодими вірянами довелось стати свідком невтішної картини. Переважна більшість юних православних не лише бувають на таких гульбищах, але в розріз з власним сумлінням беруть у них найактивнішу участь. Питання «міри» у вживанні спиртних напоїв у кожного також різне. Хтось розраховує, що порушення цієї «міри» можна дуже легко виправити за допомогою сповіді, інші вважають, що перебір не є гріхом, якщо при цьому ти не «начудив». Майже всі в один голос заявляють, що пити можна, інакше свято буде не вдале.

  Звичайне задушевне спілкування, насолода від спогляданя чудових краєвидів, формування дорослих пріорітетів життя чомусь у тверезому середовищі стали не можливими. А от будучи під «мухою» все стає набагато простішим. Тоді і «дружба» міцніша, «любов» без комплексів, «життєва філософія» глибока і така «розумна».

  Біда одним словом... У даній ситуації можна лише розвести руками, або ж спробувати змінити дійсність. Почати ці зміни найперше в собі і лише тоді, оперуючи прикладом власного життя явити молодим альтернативу. Життя наповнене живою вірою, незрадливою надією, справжньою любов’ю. Все дуже просто. Кожен з нас в певні періоди свого життя має якісь негаразди. І скільки б ми не заливали їх спиртним чи не знімали стреси якимись тренінгами, полегшення не приходить, або ж воно короткотривале. І лише людина з твердим упованням, вірою у всемогутню десницю Божу переносить те, що в людських очах видається таким неймовірним. Лише серце, наповнене світлом віри і Христовою любов’ю здатне необразитись там де ображають, простягнути руку тому, хто до того плював у твій бік. Лише практичне життя за законом Божим робить людину справжньою, надійною і вірною. А хіба ж не цього шукає, не лише молодь, а й кожна людина. І поки ми не покaжемо їм такого православ’я в собі, вони будуть звертатись до альтернатив світу цього. вони скуплятимуть майже все спритне напередодні будь якого свята та й не тільки свята. Вони напиватимуться і вестимуть розгульний спосіб життя, аби хоча б краєчком свого єства відчути «любов, дружбу і т. п.»

  Знаймо наша байдужа бездіяльність ЗЛОЧИННА! Ми відповідатимемо за кожну загублену душу, яка можливо через нас не знайшла правдивого православногo шляху.

  ТИ СТУДЕНТ? ТО ЧИ ПРО ТЕБЕ ЦЕ?


  Джерело: Інтернет видання православної молоді «ПЕРЕХРЕСТЯ»
  Сподобалося? Розкажи друзям:
  • Коментарі (3)
  • Facebook
  • Довідка
  Неправильно не всі студенти такі.І якшо ти маєш голову на плечах ти зможеш пояснити, що алкоголь на цьому святі тобі не потрібен і все буде добре.Треба показати стійкий характер і люди будуть тебе поважати за те, шо ти маєш свою точку зору.Скільки б не було б ситуації і свят з друзями тре подумати чи справді випивка тобі потрібна на цьому святі. Треба показати своїм друзям як то весело буває і без "мухи"....
  повністю згідний з Лорелай JC_handshake
  • Написав(ла): Юрій
  • 16 чер 2009 #
  Тверезість - норма життя.


  --------------------
  Гордість передує падінню (Святі отці).
  Бажаєте висловитися?

  Рекомендуємо Вам авторизуватися, в цьому випадку ви зможете підписатися на коментарі до статей і бачити інформацію, приховану від анонімних відвідувачів. Без реєстрації на сайті, ви можете залишати коментарі через спеціальні плагіни.
  Вкладка Коментарі - стандартна форма сайту Hram.Lviv.UA
  Вкладка Facebook - дозволяє опублікувати відгук через Facebook.com