Увійти за допомогою:
Слідкуйте за нами:
Розділи новин
 • Нові публікації
 • Коментують
 • Преображення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа
  Євангеліє про Преображення Христове Про свято Преображення Господа…
 • Влахернська ікона Божої Матері
  Влахернська ікона Божої Матері знайдена в Єрусалимі імператрицею…
 • ЦЕРКОВНІ ЧАСИ НА СВЯТУ ПАСХУ
  Читаються весь Світлий тиждень замість ранішніх і вечірніх молитов. …
 • Воскресіння Христове
  Воскресіння Ісуса Христа: хроніка подій Про Свято Воскресіння…
 • Пасхальне послання Предстоятеля Православної Церкви України митрополита Епіфанія
  Христос Воскрес! Ці короткі слова звичного зараз для нас…
 • Популярне
  Где то косяк! Проверь правильность строки подключения. Возможно просто нет новостей за последние 30 дней.
  Опитування
  Скільки Вам років?
  до 13
  14-17
  18-23
  24-29
  30-39
  40-50
  більше 50
  • Хмаринка теґів
  • Календар
  • Архів
  «    Листопад 2019    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
   
  Серпень 2019 (1)
  Липень 2019 (1)
  Квітень 2019 (4)
  Березень 2019 (2)
  Грудень 2018 (2)
  Листопад 2018 (1)

  Знайшли помилку?

  Виділіть слова з помилкою і натисніть Ctrl + Enter

  Любовний приворот вб'є твою любов

  Любовний приворот вб'є твою любовЧи можна зробити приворот?
  Приворот - це насильство. Я хочу, щоб мені поклонилися, беру рогач, упираю людині в шию і пригинаю. Адже це не буде проявом пошани? Але це ще не все. Коли людина бажає отримати любов іншої людини незаконним шляхом, за допомогою магії або любовного привороту, вона втрачає свою власну любов. Ось що жахливо!

  Ви читаєте в рекламі: «Поверну коханого» і йдете до мага, чаклуна і інш. Коханий може і повернеться, та у вашому серці вже порожньо.

  Розплатилися з подавцем магічних благ. Біс уміло обіцяє, але потім завжди посміється над вами. Можна пригадати «Руслана і Людмилу» Пушкіна. Хлопець, що навчився у чаклунів, отримує, врешті-решт, за допомогою чар любов своєї обраниці. Але. Вона вже стара! Або «Вечір напередодні Івана Купали» у Гоголя. Перечитайте! Це тільки на перший погляд здається, що все це вигадка письменника. Реальності тут значно більше.

  Людська душа, життя настільки дорогоцінне, що ради неї Господь пішов на розп’яття. Тому за злочином проти душі людини йде покарання, мука. Причому покарання йде негайно - чекати смерті не доведеться, пекло починається на землі.

  Замовник любовного привороту потім і не радий виниклим відносинам, і відпустити не може, як собака на сіні.

  Виникаючий таємний зв’язок тримає їх обох.

  І буде жінка, що приворожила, свого чоловіка до кінця життя гризти, клювати, гноїти. Їй весь час хотітиметься його вкусити. Страшна справа! А та людина, яку приворожили, відчуває якесь безвілля і ніби живе не своїм життям.

  Знаю чоловіка, якого одружувала на собі дочка чаклунки. Він каже: «Коли я жив у них вдома, відчував себе як мішок витрушений, як сомнамбула ходив. Їв, працював, а коли намагався свою думку з якогось питання висловити, дружина трохи поплеще по плечу - мовляв, ти мовчи, ми краще за тебе знаємо. І я тут же знічувався». Дивом тільки вирвався.

  Мабуть, і їм він не дуже був потрібний, тому що він в цей час взагалі як ганчірка був. Чи потрібна вам така, приворожена людина, біоробот? Позбавитися від наслідків любовного привороту буває дуже непросто.

  Якщо біс людину зачепив, він так просто її не відпустить. Доводиться боротися дуже довго, прикладати багато праці. Засоби духовні - сповідь, причастя, молитва, благочестиве життя, дотримання постів.

  Взагалі людина дає бісові можливість підпорядкувати себе своїм гріхам.

  Людина, яка часто сповідається, причащається,дотримується постів, від цього захищена. Є у багатьох такий недолік - цікавість.

  Часто люди йдуть на контакт з магами, екстрасенсами з цікавості. Але необхідно розуміти, що ця сфера дуже небезпечна. Як сказано в посланні апостола Петра, «супротивник ваш диявол ходить, як рикаючий лев, шукаючи, кого поглинути». Коли ми навіть йдемо до звичайного лікаря лікуватися, ми питаємо відгуки про нього, щоб було не боляче, щоб з нами добре поводилися.

  А сюди чомусь йдемо, хоча негативних відгуків більш ніж достатньо.

  Я знаю дівчину, яка всього один раз ходила до екстрасенса, після цього почала страждати припадками розслаблення.

  Постійно непритомніє. Служба закінчилася, храм треба закривати, а вона лежить.

  Мені кілька разів довелося відвозити її з храму додому машиною.

  Тепер їй дуже важко від цього позбавитися, можливо, її покаяння не повне. Їздила вона в Сергієву Лавру Свято-Троїцьку на вичитку одержимих. І було там таке: при всьому своєму розслабленні вона вирвала із землі чавунні грати і трохи не вбила свою матір.

  Інша дівчина теж пішла до мага всього один раз, який, як вона каже «відкрив їй ефір». З тих пір, вже багато років, вона чує голоси.

  Повний інвалід. Живе в психіатричній лікарні. З жалю на декілька днів її мати забирає додому, але довго витримати не може, тому що дочка весь час не спить, палить, говорить зі своїми голосами.

  Знаємо випадок, як екстрасенс погубив всю сім’ю. Мати була хронічно хворою. Чоловік - високопоставлений керівник. Знайшов екстрасенса, який зайнявся лікуванням його дружини. Спочатку померла дружина.

  Потім ця серйозна людина, великий учений, накупивши окультної літератури, вийшов на зв’язок з «уселенським розумом» і повісився.

  Син, дуже хороший, приємний хлопець, кандидат математичних наук, абсолютно з’їхав з глузду і отруїв себе. З цим екстрасенсом навідріз відмовилася йти на контакт тільки дочка. Той просив від неї всього лише згоди на «роботу» з нею - по телефону. Вона відмовила. Єдина з сім’ї залишилася в живих. Бісам потрібна тільки наша згода на їх втручання в наше життя.

  Як тільки погодився - ти вже потрапив до них в лапи... Потрібно розуміти, що Господь краще знає, хто кому потрібний.

  Якщо ця людина тебе не любить, значить, вона тобі не підходить. Потрібно довіритися в цьому Богові. Не віриш в Бога - довірся долі (доля - це і є суд Божий).

  Мета повинна бути зовсім не в тому, щоб задовольнити свою пристрасть, а в тому, щоб позбавитися від пристрасті. І потім, вже на тверезу голову розсудити: чи так вже потрібна мені ця людина. Я їздив причащати одну жінку, яка після ролуки так турбувалася, що захворіла і лежала декілька місяців. Худнула. І жити не живе, і помирати не помирає. А все чому - не могла розлучитися зі своєю пристрастю.

  Все-таки її змогли переконати молитися, щоб Господь позбавив від пристрасті. Вона почала молитися - і заспокоїлася, знову ожила.

  Молитися можна простими словами. «Господи, ввіряю наші відносини Твоєму благому промислу. Якщо мені це корисно, то хай він буде моїм чоловіком». Якщо в молитві чоловік не просить шкідливого собі, то вона неодмінно буде почута.

  Протоієрей Сергій Ніколаєв

  www.zagovor.ru

  АМВОН
  Сподобалося? Розкажи друзям:
  • Коментарі (0)
  • Вконтакті
  • Facebook
  • Довідка
  Бажаєте висловитися?

  Рекомендуємо Вам авторизуватися, в цьому випадку ви зможете підписатися на коментарі до статей і бачити інформацію, приховану від анонімних відвідувачів.

  Без реєстрації на сайті, ви можете залишати коментарі через спеціальні плагіни.
  Вкладка Коментарі - стандартна форма сайту Hram.Lviv.UA
  Вкладка ВКонтакті - дозволяє опублікувати відгук через vk.com
  Вкладка Facebook - дозволяє опублікувати відгук через Facebook.com