Слідкуйте за нами:
Розділи новин
 • Нові публікації
 • Коментують
 • Про Пилипівку (Різдвяний піст)
  Починається Різдвяний Піст: як правильно постувати? Початок…
 • Про святкування Хелловіну
  Більшість бравих шанувальників цього «не святого свята» навіть не…
 • Православний церковний календар вересень 2022
  Православний церковний календар на вересень 2022 року Божого…
 • Анонс: молодіжні зустрічі в Ново-Афонському монастирі м.Львова
  Запрошуємо всіх бажаючих на цикл лекцій з релігієзнавства та…
 • За тверезість!
  Перед кожним з нас стоїть вибір: вживати алкоголь чи не вживати. …
 • Популярне
 • Про Пилипівку (Різдвяний піст)
  Починається Різдвяний Піст: як правильно постувати? Початок…
 • Опитування
  Коли Ти святкуєш Жіночий день?
  у Неділю жінок-мироносиць
  8 березня
  • Хмаринка теґів
  • Календар
  • Архів
  «    Грудень 2022    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
   
  Листопад 2022 (1)
  Жовтень 2022 (1)
  Вересень 2022 (4)
  Серпень 2022 (2)
  Липень 2022 (3)
  Червень 2022 (3)

  Знайшли помилку?

  Виділіть слова з помилкою і натисніть Ctrl + Enter

  Як виховати і зберегти віру в Бога у дітей?

  Як виховати і зберегти віру в Бога у дітей?
  Фото: Jarek Charkiewicz, orthphoto.net


  Читай також попередні розділи:
  1. 1 Як дітям зберегти або повернути віру в Бога?
  2. 2 Як дитина повинна пізнавати Христа?
  3. 3 Як протікає процес відходу від Христа у молоді
  4. 4 Як проходить переломний момент у релігійному житті молодої людини?


  На сайті https://nowyny.eu можна дізнатися актуальні релігійні новини України.

  Все вище викладене можна формулювати в наступних висновках:

  1. Кожна людина, будучи образом і подобою Божою, по природі своїй здатна до внутрішнього, досвідного, безпосереднього пізнання Бога, тобто до віри в Бога. Релігійно непридатних людей, атеїстів по природі, не існує.

  2. Пізнання про Бога, про Його властивості й дії, про Його ставлення до світу і про ставлення людей до Нього повинно бути нерозривно пов'язаним із пізнанням Бога, тобто з живою вірою в Нього. В іншому випадку воно стає зовнішнім, мертвим знанням, надбанням тільки розуму й пам'яті й має мало значення для справжнього релігійного життя.

  3. Пізнання Бога зберігається й зростає в людині за умови правильного ставлення до Бога, чистоти серця й смиренності, у сприятливому духовному середовищі, сімейному й церковному.

  4. Головною причиною втрати віри є нездоровий, гріховний напрямок життя, коли власна особистість із її егоїстичними прагненнями висувається на перше місце й заслоняє правильне ставлення до Бога й людей. Це є те саме, що трапилося з первозданними людьми.

  5. Процес гріховного життя й відчуження від Бога, який вже почався, не може бути зупинений ніякими розумовими способами, поки не дійде до своєї межі, поки молодій свідомості шляхом гіркого досвіду не відкриється ясно безглуздість і неможливість життя без Бога. Так було і з дохристиянським людством.

  6. Гріховний процес перемагається в молодій душі її духовним воскресінням, появою в ній релігійного, святого ідеалу, що захоплює душу, притягує і дає силу до нового напрямку життя в ім'я Бога. Так з'явилася і християнська культура.

  7. Сприятливими моментами, що повертають юну душу до релігійного життя, є: релігійні спогади дитинства, вплив природи, вплив художньої літератури, зустрічі з дійсно релігійними людьми, відвідання центрів релігійного життя (монастирів, старців, святих місць) і читання релігійної літератури.

  Молитва – доручення своїх дітей Господу

  Милосердний Господи Ісусе Христе, Тобі доручаю дітей наших, що Ти їх нам дарував, сповни ж молитви наші. Прошу Тебе, Господи, спаси їх шляхами, які Ти сам відаєш. Убережи їх від вад чисельних, усякого зла та гордині, і нехай не заторкне душі їхньої ніщо Тобі противне. Але віру, любов і надію на спасіння подаруй їм, нехай стануть вони у Тебе обраною оселею Духа Святого, і хай буде їхній життєвий шлях святий і непорочний перед Тобою. Благослови їх, Господи, щоб кожної миті свого життя вони прагнули виконати Твою святу волю, аби Ти, Господи, завжди міг перебувати з ними Духом Твоїм Святим. Господи, навчи їх молитися Тобі, щоб молитва стала їхньою опорою, відрадою в скорботі й утіхою життя їхнього, і щоб молитвами їхніми спасалися й ми, їхні батьки. Ангели Твої хай оберігають їх неустанно. Нехай будуть діти наші чуйні до горя ближніх своїх, і хай сповнять вони Твою заповідь любові. І якщо согрішать вони, то сподоби їх, Господи, покаятися перед Тобою, і Ти, по Своїй невимовній милості, пробач їх. Коли ж завершиться їхній земний шлях, то прийми їх у Свою Небесну Обитель, і хай приведуть вони туди з собою й інших рабів Твоїх вибраних. Молитвами Пречистої Твоєї Матері Богородиці й Приснодіви Марії, святих (перечислити святих покровителів) і всіх святих помилуй нас, препрославлений Господи з Безначальним Твоїм Отцем, Пресвятим і Благим, і Животворящим Твоїм Духом, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.
  Сподобалося? Розкажи друзям:
  • Коментарі (0)
  • Facebook
  • Довідка
  Бажаєте висловитися?

  Рекомендуємо Вам авторизуватися, в цьому випадку ви зможете підписатися на коментарі до статей і бачити інформацію, приховану від анонімних відвідувачів. Без реєстрації на сайті, ви можете залишати коментарі через спеціальні плагіни.
  Вкладка Коментарі - стандартна форма сайту Hram.Lviv.UA
  Вкладка Facebook - дозволяє опублікувати відгук через Facebook.com