Слідкуйте за нами:
Розділи новин
  • Нові публікації
  • Коментують
  • ПІСНЕСПІВИ СТРАСНОЇ СЕДМИЦІ
    Збірка хорових партитур "Піснеспіви Страсної седмиці" під редакцією…
  • Великий піст 2025
    У 2025 році Великий піст розпочинається 3 березня і триватиме до…
  • Православні молитви за воїнів
    Молитва за воїнів, що йдуть на війну Владико Господи, Боже отців…
  • Неділя про блудного сина
    Неділя про блудного сина - одна з підготовчих неділь перед Великим…
  • Неділя про митаря та фарисея
    Притча про митяря і фарисея Молитва митаря Проповідь священика…
  • Популярне
  • ПІСНЕСПІВИ СТРАСНОЇ СЕДМИЦІ
    Збірка хорових партитур "Піснеспіви Страсної седмиці" під редакцією…
  • Опитування
    Ти святкуєш 8 липня православний День закоханих?
    так
    ні
    святкую день Валентина
    а що це за свято?
    • Хмаринка теґів
    • Календар
    • Архів
    «    Квітень 2025    »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
     
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    11
    12
    13
    14
    15
    16
    17
    18
    19
    20
    21
    22
    23
    24
    25
    26
    27
    28
    29
    30
     
    Березень 2025 (2)
    Лютий 2025 (5)
    Січень 2025 (3)
    Грудень 2024 (2)
    Листопад 2024 (1)
    Жовтень 2024 (2)

    Знайшли помилку?

    Виділіть слова з помилкою і натисніть Ctrl + Enter

    Дітей стратити не можна помилувати - 2



    Дітей стратити не можна помилувати - 2 Кардинал Вишинський звертався (під час Другої світової війни,- прим. редактора) до своїх співвітчизників: «Ми - могильники, бо дозволили знову запрацювати в нашій країні крематорію. Сьогодні в одній з лікарень Польщі існує піч, де спалюються тіла дітей, що ще не встигли народитися. Давайте припинимо говорити про тисячі загиблих від рук ворогів, бо число убієнних нами останнім часом перевищує в багато разів число жертв концтаборів».

    Кожна людина свого часу стикається зі смертю рідних. Скільки на похоронах доводиться бачити горя, сліз, розпачу! І тут же приходить думка: «От як багато щирих сліз від розлуки з людиною, може бути, нерозкаяним грішником, що прожили життя нечисто. І ніхто не зажуриться, не проллє сльозинки над вбитим в утробі матері безневинним немовлям. І ніхто не провідає його могилку тільки тому, що її у нього немає і бути не може. Від нього позбавляються таємно, з очікуваним полегшенням і радістю, щоб і сліду не залишилося».

    Іменами злочинців і вбивць в Україні, Росії, Білорусі (прим. редактора) названі вулиці, міста, а мільярди немовлят не отримали своїх імен. З великими почестями ховають бандитів, а де останній притулок знайшли тіла вбитих немовлят, цього не хочуть знати навіть їх матері. Існують клініки, в яких на немовлятах після аборту роблять досліди, цих дітей використовують і для виготовлення косметики (пригадуються вироби з людської шкіри в нацистській Німеччині). Жінки, вдивіться уважніше! Можливо, кров убитих вами дітей, перетворена на косметику, прикрашає, проклинаючи, ваші обличчя і губи?!

    Чи не тому так багато з'явилось у наші дні маньяків, що вбивають з особливою жорстокістю і дітей, і дорослих. Можна зрозуміти тих батьків, які готові розтерзати мучителів, що позбавили життя їхніх дітей. Але хочеться запитати цих жінок і чоловіків: «А скільком дітям ви не дали побачити сонце? Чи не ви перевершили маньяків в жорстокості, віддавши своїх малюків на розтерзання під ніж гінеколога-вбивці?». Жоден злочин не залишиться без своєї відплати.

    Хоча у земному суді матері-вбивці заслуговують смертної кари, але зараз цей суд - співучасник у беззаконні. Якщо людський суд не карає, це не означає, що Суд Божий мовчить. Він завжди в дії. Багато жінок помирає під час абортів або від їх наслідків. Страшна їх доля у вічності - суспільстві стародавнього людиновбивці-сатани. Жінкам, що робили аборти, не минути в свій час і онкологічного захворювання. Адже звідки взявся такий феномен - небувале зростання жіночих хвороб саме в XX столітті? Все з тих же причин: наслідки дітовбивства і плата за комфорт.

    Продовження

    Переклала українською Катерина Тимик,
    Православний молодіжний веб-портал hram.lviv.ua
    Сподобалося? Розкажи друзям:
    • Коментарі (0)
    • Facebook
    • Довідка
    Бажаєте висловитися?

    Рекомендуємо Вам авторизуватися, в цьому випадку ви зможете підписатися на коментарі до статей і бачити інформацію, приховану від анонімних відвідувачів. Без реєстрації на сайті, ви можете залишати коментарі через спеціальні плагіни.
    Вкладка Коментарі - стандартна форма сайту Hram.Lviv.UA
    Вкладка Facebook - дозволяє опублікувати відгук через Facebook.com