Увійти за допомогою:
Слідкуйте за нами:
Розділи новин
 • Нові публікації
 • Коментують
 • Різдво Христове
  Підбірка публікацій про Христове Різдво - більше 50-ти цікавих…
 • Чи угодні Богу пожертви злодіїв?
  Хто приносить жертву від неправедного наживання, того приношення…
 • Православний церковний календар на грудень 2017 року Божого
  Місяцеслов на грудень 2017 року Божого Церковний календар грудень…
 • Про Пилипівку (Різдвяний піст)
  Починається Різдвяний Піст: як правильно постувати? Початок…
 • Популярне
 • Різдво Христове
  Підбірка публікацій про Христове Різдво - більше 50-ти цікавих…
 • Опитування
  Ти святкуєш 8 липня православний День закоханих?
  так
  ні
  святкую день Валентина
  а що це за свято?
  • Хмаринка теґів
  • Календар
  • Архів
  «    Січень 2018    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
   
  Січень 2018 (1)
  Грудень 2017 (1)
  Листопад 2017 (8)
  Жовтень 2017 (2)
  Вересень 2017 (1)
  Серпень 2017 (2)

  Знайшли помилку?

  Виділіть слова з помилкою і натисніть Ctrl + Enter

  Пам'ятка для тих, хто готується то Таїнства Сповіді

  «Покайтеся, бо наблизилося Царство Небесне» (Мф. 3:2). Ці слова були сказані св. Іоаном Христителем всім очікуючим Христа людям. Ці слова обернені і до нас, брати і сестри, і ми готуємося прийняти в своє серце, в свою душу Господа нашого Ісуса Христа в Пречистому Його Тілі і Животворящій Крові. Пригадаємо про велич і славу Того, Кого ми готуємося прийняти в своє серце і в свою душу — Всемогутнього Господа, Творця всієї тварі, Відкупителя, добродійника, страшного суддю і відплатника кожному по справі його. Подумуючи про це, ми бачимо всю свою духовну убогість, всю свою гріховність, свою нікчемність і винність перед Богом. Але благодать Божа дає нам можливість вийти з цієї безодні погибелі, омитися від цієї гріховної нечистоти і наблизитися до Бога.

  Пригадаємо любов і добрість до нас Небесного Отця, що завжди приймає грішника, що кається, і приймемо тверде рішення повернутися з гріховної дороги на дорогу чесноти, засудимо себе перед Богом, щоб Він не засудив нас; пробачимо всім, що нас образили, щоб і нас пробачив Господь, і від щирого серця звернемося до Нього.

  Согрішили: відсутністю страху Божого, неслухняністю батькам і отцям духовним, забуттям про смерть і майбутній Страшний Суд.

  Господи, Ти дав нам рятівну заповідь любити ближніх наших, як образ Твій святий, а ми погрішили перед Тобою, порушили цей закон любові до Тебе і наших ближніх.

  Согрішили: засудженням своїх духовних отців і ближніх наших, були спокусою для інших своїми гріхами, наклепом.

  Согрішили: скупістю, брехнею, образою, сварками, непоступливістю, лайкою, самовиправданням, гнівом, запальністю, биттям, вбивством словом або справою, лихослів'ям, прокльоном, злопам'ятством, злорадністю, обманом, жадібністю, презирством жебраків, осміянням убогих.

  Согрішили: лінощами, заздрістю, крадіжкою, неприязню, жорстокосердістю, відмовою бідним і просячим у позику, зайвим піклуванням про земне майно і зайвою скорботою при втраті його, накопиченням багатства, гордістю, пихатістю, франтівством, розфарбовуванням облич і фарбуванням волосся, сміхом, захопленням іграми і суєтними видовищами, обжерливістю.

  Согрішили: ласолюбством, непомірністю в словах, помислах і справах гріховних, танцями, лихослів'ям, образою імені матері рідної і Божої Матері, клятвопорушенням.

  Господи, Ти створив людину по образу Своєму, вклав в неї прагнення до святості, визначив серце її бути домом Духу Святого, заповідав зберігати серце від гріховної скверни, а ми погрішили перед Тобою, поганили і душу і тіло блудними справами і нечистими подумуваннями, перелюбством, соромливими уявами, дотиком тіла свого і осіб іншої статі. Нечистими переконаннями, жаданням і займанням похоті плоті, наштовхуванням інших до гріха, співжиттям шлюбним без благословення Святої Церкви, винищуванням плоду свого в чреві; приховуванням гріхів на сповіді по помилковому сорому, боязні, або забуттю, або несвідомістю глибини того або іншого гріха. Погрішили тим, що непідготовленими приступали до Таїнств Сповіді і Причащання, незберіганням себе після прийняття Святих Таїн Христових.

  Согрішили: словом, справою, помислом і всіма своїми відчуттями душевними і тілесними.


  Українською перекладено за матеріалами сайту Православна бесіда


  Джерело: Сайт ХРАМУ ВСІХ УКРАЇНСЬКИХ СВЯТИХ і Львівського молодіжного православного братства
  • Переглядів: 1817
  Сподобалося? Розкажи друзям:
  • Коментарі (0)
  • Вконтакті
  • Facebook
  • Довідка
  Бажаєте висловитися?

  Рекомендуємо Вам авторизуватися, в цьому випадку ви зможете підписатися на коментарі до статей і бачити інформацію, приховану від анонімних відвідувачів.

  Без реєстрації на сайті, ви можете залишати коментарі через спеціальні плагіни.
  Вкладка Коментарі - стандартна форма сайту Hram.Lviv.UA
  Вкладка ВКонтакті - дозволяє опублікувати відгук через vk.com
  Вкладка Facebook - дозволяє опублікувати відгук через Facebook.com