Слідкуйте за нами:
Розділи новин
 • Нові публікації
 • Коментують
 • 10 публікацій, які необхідно прочитати кожному чоловікові
  Кажуть, що сьогодні мало справжніх чоловіків... А я кажу тобі - будь…
 • ЦЕРКОВНІ ЧАСИ НА СВЯТУ ПАСХУ
  Читаються весь Світлий тиждень замість ранішніх і вечірніх молитов. …
 • Воскресіння Христове
  Воскресіння Ісуса Христа: хроніка подій Про Свято Воскресіння…
 • Пасхальне послання 2022 року Божого
  Христос воскрес! Які, здавалося б, прості ці слова, але яким…
 • Популярне
 • 10 публікацій, які необхідно прочитати кожному чоловікові
  Кажуть, що сьогодні мало справжніх чоловіків... А я кажу тобі - будь…
 • Опитування
  Ти святкуєш 8 липня православний День закоханих?
  так
  ні
  святкую день Валентина
  а що це за свято?
  • Хмаринка теґів
  • Календар
  • Архів
  «    Травень 2022    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
   
  Травень 2022 (1)
  Квітень 2022 (5)
  Січень 2022 (6)
  Грудень 2021 (4)
  Листопад 2021 (3)
  Жовтень 2021 (4)

  Знайшли помилку?

  Виділіть слова з помилкою і натисніть Ctrl + Enter

  Про шкоду від лайливих слів

  Словом Бог створив світ, все видиме і невидиме. Словом Ісус Христос зціляв тяжкохворих і калік, виганяв з людей бісів, воскрешав мертвих, заспокоював бурю. Ми ж, люди, часто бездумно і вільно розкидаємося словами, не думаючи про наслідки. Ще декілька десятиліть тому чоловіки соромилися лихословити у присутності жінок. Зате сьогодні багато представниць прекрасної статі вправляються в цьому не гірше за чоловіків.

  Матірщина увійшла до лексикону навіть школярів молодших класів. А чи замислювалися ви, чому більшість лайок пов'язані з сексуальним життям людини?

  В кінці двадцятого століття засновник Інституту квантової генетики біолог Петро Гаряєв взявся за дослідження, які дозволили створити апарат, що переводить людські слова в електромагнітні коливання. Він просліджував, як ці коливання впливають на молекули спадковості - ДНК. За допомогою цієї сучасної технології стало можливим перевірити, як відбиваються на живому організмі злі і добрі слова. З'ясувалося, що деякі слова можуть виявитися страшніше за вибухівку: вони просто "вибухають" в генетичному апараті людини, спотворюючи його спадкові програми, викликаючи мутації, що врешті-решт приводять до звиродніння. Під час добірної лайки "корчаться і рвуться" хромосоми.

  Мат володіє якістю блокування творчих процесів в організмі людини, несучи непоправне зло здоров'ю. Матірщина має виразно виражену культову функцію і в слов'янському язичестві, вона широко представлена в обрядах і носить ритуальний характер. Одночасно з цим матірщина має явно виражений антихристиянський характер.

  У староруських рукописах мат розглядається як межа бісівської поведінки. Матірщина є язичеським заклинанням. Вона несла у древніх слов'ян функцію прокльону. Наприклад, один з матюків, який має слов'янське походження, переводиться як "проклинати". Інше - в староруській мові позначало волхва, а також його дії, пов'язані з викликанням духів предків. Тобто саме цим вигуком в язичеських ритуалах викликали душі померлих. Останні матюки - це імена язичеських богів, тобто бісів.

  І людина, що виголошує ці слова, автоматично закликає цих бісів на себе, своїх дітей і свій рід.

  З матюками пов'язано ще одне цікаве спостереження. У тих країнах, де в національних мовах відсутні лайки, вказуючі на дітородні органи, набагато рідше виявляються хвороба Дауна і ДЦП. Цікавий факт, що багатьох захворювань немає у тварин лише тому, що вони не уміють розмовляти і, тим більше, лаятися матом. Мат уживається з метою виразити відверте зло, в якому є гнів і осквернення. Він і виконує своє призначення, знищуючи розум, здоров'я як самих матюкливих, так і людей, що почули їх лайки. Як на видимому світі є продукти, що швидко псуються, так і пам'ять людини від лихослів'я псується.

  Звідси хвороби: склероз, загальна атрофія, сердечна недостатність і ін. У Посланні Апостола Павла Ефесянам ми читаємо: "Жодне гниле слово та не виходитиме з вуст ваших, а лише добре для повчання у вірі, щоб воно доставляло благодать тим, що слухають " (Ефес. 4 :29 ).

  То, про що говорять вуста, залежить від стану серця, "Бо від надлишку серця говорять вуста" (Матф. 12 :34 ). "Витікаюче з вуст - з серця виходить; те поганить людину" (Матф. 15 :18). Коли Бог створив людину, Він дав їй дар слова, тим самим відрізнивши її від тварин.

  І нам слід пам'ятати: "За всяке празне слово, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь в день суду, бо від слів своїх виправдаєшся, і від слів своїх засуджений будеш" (Матф. 12 :36-37).

  Кожній людині належить відповісти перед Богом не лише за всі свої справи, але і за кожне необдумано сказане слово. Коли серце людське розбещується, гнилі, погані слова і мат з'являються як ознаки духовного розкладання. Лихослів'я - це ознака надлишку скверни в серці.

  Якщо серце у людини не очищене, а переповнене гріхом і гіркотою, то лихослів'я ллється з нього неспинним потоком. З мовою, з людськими словами, з ними жартувати не можна!!! Тож друзі, потрібно стежити як говоритися "за своїм базаром"!!!


  Українською перекладено за матеріалами сайту Нотатки одинокої людини


  Джерело: Сайт ХРАМУ ВСІХ УКРАЇНСЬКИХ СВЯТИХ і Львівського молодіжного православного братства
  • Переглядів: 5507
  Сподобалося? Розкажи друзям:
  • Коментарі (0)
  • Facebook
  • Довідка
  Бажаєте висловитися?

  Рекомендуємо Вам авторизуватися, в цьому випадку ви зможете підписатися на коментарі до статей і бачити інформацію, приховану від анонімних відвідувачів. Без реєстрації на сайті, ви можете залишати коментарі через спеціальні плагіни.
  Вкладка Коментарі - стандартна форма сайту Hram.Lviv.UA
  Вкладка Facebook - дозволяє опублікувати відгук через Facebook.com