Слідкуйте за нами:
Розділи новин
  • Нові публікації
  • Коментують
  • Про Пилипівку (Різдвяний піст)
    Починається Різдвяний Піст: як правильно постувати? Початок…
  • Про святкування Хелловіну
    Більшість бравих шанувальників цього «не святого свята» навіть не…
  • Проповідь у 23-ту неділю після П’ятидесятниці
    Неділя 23-тя після П’ятидесятниці. Зцілення гадаринського…
  • Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього
    Історія свята Воздвиження Хреста Господнього Особливості…
  • МОЛИТВИ ПРО УСПІШНЕ НАВЧАННЯ ТА САМОСТІЙНЕ ЖИТТЯ ДИТИНИ
    - МОЛИТВА ПЕРЕД ПОЧАТКОМ НАВЧАННЯ ДИТИНИ - МОЛИТВА ЗА ДІТЕЙ, ЩО…
  • Популярне
  • Про святкування Хелловіну
    Більшість бравих шанувальників цього «не святого свята» навіть не…
  • Проповідь у 23-ту неділю після П’ятидесятниці
    Неділя 23-тя після П’ятидесятниці. Зцілення гадаринського…
  • Про Пилипівку (Різдвяний піст)
    Починається Різдвяний Піст: як правильно постувати? Початок…
  • Опитування
    Ти святкуєш 8 липня православний День закоханих?
    так
    ні
    святкую день Валентина
    а що це за свято?
    • Хмаринка теґів
    • Календар
    • Архів
    «    Листопад 2024    »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
     
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    11
    12
    13
    14
    15
    16
    17
    18
    19
    20
    21
    22
    23
    24
    25
    26
    27
    28
    29
    30
     
    Листопад 2024 (1)
    Жовтень 2024 (2)
    Вересень 2024 (2)
    Червень 2024 (1)
    Травень 2024 (4)
    Березень 2024 (1)

    Знайшли помилку?

    Виділіть слова з помилкою і натисніть Ctrl + Enter

    Про шкоду від лайливих слів

    Словом Бог створив світ, все видиме і невидиме. Словом Ісус Христос зціляв тяжкохворих і калік, виганяв з людей бісів, воскрешав мертвих, заспокоював бурю. Ми ж, люди, часто бездумно і вільно розкидаємося словами, не думаючи про наслідки. Ще декілька десятиліть тому чоловіки соромилися лихословити у присутності жінок. Зате сьогодні багато представниць прекрасної статі вправляються в цьому не гірше за чоловіків.

    Матірщина увійшла до лексикону навіть школярів молодших класів. А чи замислювалися ви, чому більшість лайок пов'язані з сексуальним життям людини?

    В кінці двадцятого століття засновник Інституту квантової генетики біолог Петро Гаряєв взявся за дослідження, які дозволили створити апарат, що переводить людські слова в електромагнітні коливання. Він просліджував, як ці коливання впливають на молекули спадковості - ДНК. За допомогою цієї сучасної технології стало можливим перевірити, як відбиваються на живому організмі злі і добрі слова. З'ясувалося, що деякі слова можуть виявитися страшніше за вибухівку: вони просто "вибухають" в генетичному апараті людини, спотворюючи його спадкові програми, викликаючи мутації, що врешті-решт приводять до звиродніння. Під час добірної лайки "корчаться і рвуться" хромосоми.

    Мат володіє якістю блокування творчих процесів в організмі людини, несучи непоправне зло здоров'ю. Матірщина має виразно виражену культову функцію і в слов'янському язичестві, вона широко представлена в обрядах і носить ритуальний характер. Одночасно з цим матірщина має явно виражений антихристиянський характер.

    У староруських рукописах мат розглядається як межа бісівської поведінки. Матірщина є язичеським заклинанням. Вона несла у древніх слов'ян функцію прокльону. Наприклад, один з матюків, який має слов'янське походження, переводиться як "проклинати". Інше - в староруській мові позначало волхва, а також його дії, пов'язані з викликанням духів предків. Тобто саме цим вигуком в язичеських ритуалах викликали душі померлих. Останні матюки - це імена язичеських богів, тобто бісів.

    І людина, що виголошує ці слова, автоматично закликає цих бісів на себе, своїх дітей і свій рід.

    З матюками пов'язано ще одне цікаве спостереження. У тих країнах, де в національних мовах відсутні лайки, вказуючі на дітородні органи, набагато рідше виявляються хвороба Дауна і ДЦП. Цікавий факт, що багатьох захворювань немає у тварин лише тому, що вони не уміють розмовляти і, тим більше, лаятися матом. Мат уживається з метою виразити відверте зло, в якому є гнів і осквернення. Він і виконує своє призначення, знищуючи розум, здоров'я як самих матюкливих, так і людей, що почули їх лайки. Як на видимому світі є продукти, що швидко псуються, так і пам'ять людини від лихослів'я псується.

    Звідси хвороби: склероз, загальна атрофія, сердечна недостатність і ін. У Посланні Апостола Павла Ефесянам ми читаємо: "Жодне гниле слово та не виходитиме з вуст ваших, а лише добре для повчання у вірі, щоб воно доставляло благодать тим, що слухають " (Ефес. 4 :29 ).

    То, про що говорять вуста, залежить від стану серця, "Бо від надлишку серця говорять вуста" (Матф. 12 :34 ). "Витікаюче з вуст - з серця виходить; те поганить людину" (Матф. 15 :18). Коли Бог створив людину, Він дав їй дар слова, тим самим відрізнивши її від тварин.

    І нам слід пам'ятати: "За всяке празне слово, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь в день суду, бо від слів своїх виправдаєшся, і від слів своїх засуджений будеш" (Матф. 12 :36-37).

    Кожній людині належить відповісти перед Богом не лише за всі свої справи, але і за кожне необдумано сказане слово. Коли серце людське розбещується, гнилі, погані слова і мат з'являються як ознаки духовного розкладання. Лихослів'я - це ознака надлишку скверни в серці.

    Якщо серце у людини не очищене, а переповнене гріхом і гіркотою, то лихослів'я ллється з нього неспинним потоком. З мовою, з людськими словами, з ними жартувати не можна!!! Тож друзі, потрібно стежити як говоритися "за своїм базаром"!!!


    Українською перекладено за матеріалами сайту Нотатки одинокої людини


    Джерело: Сайт ХРАМУ ВСІХ УКРАЇНСЬКИХ СВЯТИХ і Львівського молодіжного православного братства
    • Переглядів: 5995
    Сподобалося? Розкажи друзям:
    • Коментарі (0)
    • Facebook
    • Довідка
    Бажаєте висловитися?

    Рекомендуємо Вам авторизуватися, в цьому випадку ви зможете підписатися на коментарі до статей і бачити інформацію, приховану від анонімних відвідувачів. Без реєстрації на сайті, ви можете залишати коментарі через спеціальні плагіни.
    Вкладка Коментарі - стандартна форма сайту Hram.Lviv.UA
    Вкладка Facebook - дозволяє опублікувати відгук через Facebook.com