Воїн-християнин Віктор служив у римській армії під командуванням дукса (або коміта) Севастіана. Коли почалися гоніння на християн, його привели до командувача і звеліли принести жертви поганським богам. Віктор відмовився і був підданий катуванню, його кинули в розпечену піч і залишили в ній протягом 3 днів, але мученик залишився неушкодженим. Потім його змусили з'їсти отруєне м'ясо, але отрута не подіяла, а чарівник, приготували зілля, увірував у Христа. Після цього Віктора віддали на більші катування: йому витягували жили, кинули в котел з киплячим маслом, повісили на дереві і палили тіло свічками, вливали в уста мученика прах, змішаний з оцтом. Пам'ять - 24 листопада за нов. стилем.
18 листопада 2010 р. розпочався перший архіпастирський візит до Австралії – з благословення Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета митрополит Львівський і Сокальський Димитрій відвідує парафії Київського Патріархату на далекому континенті. Від давнього часу українці почали селитися на Австралійському континенті. Колись треба було два місяці пливти пароплавом для того, щоби дістатися туди – тепер літаком дорога займає більше доби. Але, незважаючи на величезну відстань між Україною та Австралією, українці, які живуть у цій далекій країні, незмінно люблять свою Батьківщину і свою Українську Церкву.
В четвер 14.10.2010 року, у свято Покрови Пресвятої Богородиці, біля Ратуші у Львові відбулася маніфестація за захист демократії в Україні від гендер-гей диктатури. Близько 500 християн прийшло на Площу Ринок, щоб продемонструвати свою чітку позицію заперечення відносно гендер-гей політики і ювенальної юстиції. До цієї акції протесту приєдналися представники громадських організацій, діяльність яких спрямована на захист молоді, сім’ї та суспільства від аморальності, наркотиків, алкоголю, збоченоcтей, а насамперед від втрати загальнолюдських і християнських цінностей.
Цього року Свято-Георгіївський монастир на Козацьких Могилах (с. Пляшева Радивилівського району Рівненської області) багатий на визначні дати. Рівно сто п'ятнадцять років тому, у 1910 році, було закладено перший камінь у будівництво Георгіївського храму-пам’ятника. Величний триповерховий Георгіївський храм будувався чотири роки, а для того, щоб ченцям заснованого монастиря було де молитися у 1912 році на Козацькі Могили було перенесено дерев’яний Михайлівський храм, який стояв раніше у сусідньому с. Острів. Саме в цьому селі у 1651 році, під час битви під Берестечком, була ставка гетьмана Богдана Хмельницького і православний Михайлівський храм був найближчим до гетьманської ставки. За переказами, саме у цьому храмі Богдан Хмельницький разом зі своєю старшиною сповідався та причащався Святих Дарів перед битвою, та отримав з рук Коринфського митрополита Іоасафа меча, освяченого на Гробі Господньому в Єрусалимі.