Увійти за допомогою:
Слідкуйте за нами:
Розділи новин
 • Нові публікації
 • Коментують
 • Читаються весь Світлий тиждень замість ранішніх і вечірніх молитов. …
 • Воскресіння Ісуса Христа: хроніка подій Про Свято Воскресіння…
 • Христос воскрес! Які, здавалося б, прості ці слова, але яким…
 • Молитва за воїнів, що йдуть на війну Владико Господи, Боже отців…
 • Популярне
 • Читаються весь Світлий тиждень замість ранішніх і вечірніх молитов. …
 • Воскресіння Ісуса Христа: хроніка подій Про Свято Воскресіння…
 • Молитва за воїнів, що йдуть на війну Владико Господи, Боже отців…
 • Христос воскрес! Які, здавалося б, прості ці слова, але яким…
 • Опитування
  Як часто Ви читаєте Біблію?
  Щодня
  Кілька разів на тиждень
  Кілька разів на місяць
  Приблизно раз на місяць
  Рідше, ніж раз на місяць
  • Хмаринка теґів
  • Календар
  • Архів
  «    Травень 2022    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
   
  Квітень 2022 (5)
  Січень 2022 (6)
  Грудень 2021 (4)
  Листопад 2021 (3)
  Жовтень 2021 (4)
  Вересень 2021 (2)

  Знайшли помилку?

  Виділіть слова з помилкою і натисніть Ctrl + Enter

  Анонс: Всеукраїнська олімпіада "Юні знавці Біблії"

  Анонс: Всеукраїнська олімпіада "Юні знавці Біблії"Пісні, малюнки, вірші й навіть журналістські дослідження готуватимуть учасники Всеукраїнської олімпіади "Юні знавці Біблії", яка уже вшосте відбудеться на Рівненщині. Змагання вперше об'єднає не лише школярів, а й учнів ПТУ, студентів та... дошкільнят!
  Заявки на участь у VI Всеукраїнській олімпіаді "Юні знавці Біблії" та конкурсні матеріали приймають до 15 березня за адресою: Лабораторія християнської етики, християнської психології та християнської педагогіки, гуманітарний факультет, Національний університет «Острозька академія», вул. Семінарська, 2, м. Острог, Рівненська область, 35800; з приміткою "Юні знавці Біблії". Телефон оргкомітету: (067) 104 57 37

  - Цьогорічна олімпіада, яка традиційно відбудеться на базі Острозької академії за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та Українського Біблійного товариства, уперше пройде у два етапи, - розповідає незмінний організатор Всеукраїнської олімпіади "Юні знавці Біблії", декан гуманітарного факультету Національного університету "Острозька академія", настоятель студентсько-викладацького храму преподобного Федора Острозького Василь Жуковський. - Старшокласники, учні ПТУ та студенти з'їдуться до Острога 16-17 квітня, а змагання для дошкільнят і учнів 1-8 класів відбудуться 18-19 травня.

  Завдання для учасників олімпіади відзрізнятимуться залежно від віку. Приміром, дошкільнята розповідатимуть біблійну історію, підготовлену вдома, яка найбільше сподобалась; декламуватимуть вірші чи співатимуть пісні біблійної тематики. Молодші школяри презентуватимуть творчі роботи (приміром, малюнки) про життя Ісуса Христа, а старші за віком учасники - виконуватимуть тестові завдання, готуватимуть твори-роздуми, наукові роботи і навіть... журналістські дослідження. Останні стосуватимуться, зокрема, таких тем як "Активний християнський діяч у моєму місті (селі)" та "Благодійні заходи християнських конфесій у моєму місті (селі)". До слова, у рамках постійної співпраці "ОГО" з Національним університетом "Острозька академія" торік, під час нагородження переможців міжобласного конкурсу учнівських творчих робіт "Я - журналіст!" уперше було відзначено в окремій номінації старшокласників-авторів журналістських матеріалів саме духовно-морального спрямування. Цьогоріч також планується відзначити учнів, які пробують свої сили в цьому напрямку.

  Традиційно більшість учасників олімпіади "Юні знавці Біблії" - це учні, які вивчають у школі основи християнської етики та інші предмети духовно-морального спрямування. В Україні таких шкіл - близько 21 тисячі, на Рівненщині - 465, що складає майже 70% від усієї кількості загальноосвітніх навчальних закладів області. Щоправда, подібні предмети поки що викладаються в школах лише факультативно. У цій роботі педагогам, зокрема, допомагає перша в Україні загальнодержавна програма з основ християнської етики для учнів 1-11 класів, яку було розроблено за активної участі науковців Острозької академії на чолі з Василем Жуковським. Програма, яку презентували у вересні 2010 року, отримала гриф Міністерства освіти та науки й, відтак, почала використовуватись у навчальному процесі по всій державі. До того подібні проекти мали лише статус регіональних та експериментальних.

  До слова, серед 44 минулорічних переможців Всеукраїнської олімпіади "Юні знавці Біблії" десятеро учнів - тобто майже кожен четвертий - представляли саме загальноосвітні навчальні заклади Рівненщини. "Саме факультативний курс з основ християнської етики є одним із небагатьох, які здійснюють серйозне системне духовно-моральне виховання у загальноосвітніх школах, - розмірковує організатор олімпіади Василь Жуковський. - Так, це лише один урок на тиждень, і нам може здаватися, що цього дуже мало. Але коли ми почали аналізувати результати досліджень, відгуки вчителів — виявилось, що він чинить на дітей величезний вплив. Це можливо, бо Бог творить чудеса. Ми дозволили Богу в нас працювати — і він працює не тільки один урок, а цілий тиждень, а на уроках християнської етики це лише підігрівається і підтримується".

  Заявки на участь у VI Всеукраїнській олімпіаді "Юні знавці Біблії" та конкурсні матеріали приймають до 15 березня за адресою: Лабораторія християнської етики, християнської психології та християнської педагогіки, гуманітарний факультет, Національний університет «Острозька академія», вул.Семінарська, 2, м.Острог, Рівненська область, 35800; з приміткою "Юні знавці Біблії". Телефон оргкомітету: (067) 104 57 37

  ogo.ua
  Сподобалося? Розкажи друзям:
  • Коментарі (0)
  • Facebook
  • Довідка
  Бажаєте висловитися?

  Рекомендуємо Вам авторизуватися, в цьому випадку ви зможете підписатися на коментарі до статей і бачити інформацію, приховану від анонімних відвідувачів. Без реєстрації на сайті, ви можете залишати коментарі через спеціальні плагіни.
  Вкладка Коментарі - стандартна форма сайту Hram.Lviv.UA
  Вкладка Facebook - дозволяє опублікувати відгук через Facebook.com