Слідкуйте за нами:
Розділи новин
  • Нові публікації
  • Коментують
  • Антипасха. Неділя 2-га після Пасхи. Ап. Фоми
    Явлення Ісуса Христа апостолові Фомі та іншим апостолам Антипасха …
  • ЦЕРКОВНІ ЧАСИ НА СВЯТУ ПАСХУ
    Читаються весь Світлий тиждень замість ранішніх і вечірніх молитов. …
  • Воскресіння Ісуса Христа
    Коли минула субота,вночі,на третій день після своїхстраждань і…
  • Воскресіння Христове
    Воскресіння Ісуса Христа: хроніка подій Про Свято Воскресіння…
  • Великий піст 2024
    У 2024 році Великий піст розпочинається 18 березня і триватиме до…
  • Популярне
  • ЦЕРКОВНІ ЧАСИ НА СВЯТУ ПАСХУ
    Читаються весь Світлий тиждень замість ранішніх і вечірніх молитов. …
  • Воскресіння Христове
    Воскресіння Ісуса Христа: хроніка подій Про Свято Воскресіння…
  • Воскресіння Ісуса Христа
    Коли минула субота,вночі,на третій день після своїхстраждань і…
  • Антипасха. Неділя 2-га після Пасхи. Ап. Фоми
    Явлення Ісуса Христа апостолові Фомі та іншим апостолам Антипасха …
  • Опитування
    Як часто Ви вживаєте алкоголь?
    кожний день
    2-3 рази на тиждень
    один раз на тиждень
    у свята
    не вживаю
    • Хмаринка теґів
    • Календар
    • Архів
    «    Травень 2024    »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
     
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    11
    12
    13
    14
    15
    16
    17
    18
    19
    20
    21
    22
    23
    24
    25
    26
    27
    28
    29
    30
    31
     
    Травень 2024 (4)
    Березень 2024 (1)
    Лютий 2024 (1)
    Грудень 2023 (2)
    Листопад 2023 (3)
    Жовтень 2023 (2)

    Знайшли помилку?

    Виділіть слова з помилкою і натисніть Ctrl + Enter

    Пиво — найлегший шлях до наркоманії!

    Пиво — найлегший шлях до наркоманії!Сьогодні багато молодих людей, не знаючи правди про пиво, легковажно спокушаються рекламою й вступають на цей слизький (а зовні такий привабливий!) шлях до наркоманії.
    Не варто наївно припускати, що дане твердження — перебільшення: за даними Міжнародної академії тверезості, що ґрунтуються на багаторічних дослідженнях вчених і документах ВООЗ, пиво є першим вагоном того наркотичного поїзда, який тільки й чекає безтурботних громадян, щоб умчати їх у країну примар та залежностей: 99% наркоманів починали з пива та сигарет. Іншими словами — пиво є надійним трампліном у пияцтво, алкоголізм та наркоманію. Про це ж свідчить і висновок завідуючого кафедрою наркології Харківської медичної академії післядипломної освіти.

    Аргументи захисників пива, що наголошують на наявності у ньому великої кількості вітамінів і його неперевершених тонізуючих властивостях, безпідставні. Набагато більше вітамінів можна одержати з продуктів харчування, а справжню тонізуючу властивість мають мінеральна вода, чай та інші справжні напої, але в жодному разі не пиво, що, строго кажучи, напоєм не є, а відноситься до розряду алкогольних сумішей.

    Таких, що сумніваються у шкідливості міцних спиртних «напоїв», небагаго. Всі знають, що їх вживання призводить до цирозу печінки, ураження підшлункової залози, захворювань серця та судин, формування патологічної залежності від алкоголю. Маючи все це у виді, порівняємо горілку й пиво. Встановлено, що, випивши два келихи пива, людина одержує стільки ж алкоголю, як і якщо б вона випила 100 г горілки.

    Нарколог міста Набережні Челни, лікар з більш ніж 20-річним стажем Фоат Мінгалєєв говорить, що якщо в часи його студентства термін «пивний алкоголізм» був відомий лише по підручниках, зараз це явище набуває все більше наглядних обрисів. Він бачить тут не тільки проблему елементарного пияцтва, до якого в підворітті скотитися простіше, але й хвороб, які легко підхопити, передаючи пляшку по колу — від грипу до туберкульозу.

    — Прийшовши на прийом, любителі пива нерідко дивуються, коли я їх перепитую: так що, за раз ви піввідра пива випиваєте? — розповідає Фоат Гатуфович. — А потім, підрахувавши, що три 1,5-літрові пляшки — це піввідра, з подивом погоджуються: так, і справді піввідра.

    За вмістом алкоголю це пляшка горілки. Пиво саме тим і небезпечне, що через слабку концентрацію алкоголю його п'ють у великих кількостях, і особливо — молоді люди. Ця оманлива легкість пива й заподіює їм лихо, перетворюючись на згубну звичку.

    Надходження в організм великої кількості рідини (води або чаю людина стільки б не випила) несприятливо відображається на роботі серцево-судинної системи і нирок. У любителів хмільного «напою» формується так зване бичаче або пивне серце — розширення його границь, при цьому частішає частота серцевих скорочень, виникають аритмії, підвищується тиск.

    Неминучий супутник вживання пива — надлишкова вага. Адже залежно від сорту пиво містить від 4 до 10% вуглеводів. Пивне черево «не від пива, а для пива» з'являється у любителів пінного «напою» не просто так. Слідом за цим в організмі порушується обмін речовин, страждає печінка. Переставши справлятися зі своїми бар'єрними функціями, вона пропускає алкоголь у кров, що згубно впливає на серцево-судинну систему і нирки...

    І хоча поки що пива в нас п'ють менше, ніж у Європі (якщо в Україні середній обсяг його споживання в рік за різними оцінками становить 40-50 літрів на душу населення, то в міру просування на захід цей показник зростає. У східній і центральній Європі він становить уже 68 літрів, а в західній — 75; у Німеччині взагалі випивають по 170 літрів у рік на людину), це не привід для втіхи: якщо на Заході на фоні великої кількості любителів пива порівняно невисоке споживання міцного алкоголю, то в нас — навпаки: захоплення пивом не зменшує кількості вина і горілки, що випивається.


    Сподобалося? Розкажи друзям:
    • Коментарі (0)
    • Facebook
    • Довідка
    Бажаєте висловитися?

    Рекомендуємо Вам авторизуватися, в цьому випадку ви зможете підписатися на коментарі до статей і бачити інформацію, приховану від анонімних відвідувачів. Без реєстрації на сайті, ви можете залишати коментарі через спеціальні плагіни.
    Вкладка Коментарі - стандартна форма сайту Hram.Lviv.UA
    Вкладка Facebook - дозволяє опублікувати відгук через Facebook.com